Klasik kelime oluşturma oyununu yepyeni bir şekilde oynama imkânı sunan Scrabble Trap Tiles ile gizli tuzaklar yerleştirip rakiplerinizi sabote edin. Bu kelime oyunu, puan çalma veya taş alma gibi yeni özellikleri etkinleştiren tetikleme taşlarının ve tuzak taşların da ilavesiyle akıllı hamleler yapan oyunculara avantaj sağlayacak heyecan verici bir yenilik kazanmıştır. Puan kazanmak için kelimeler oluştururken özel karelere dikkat edin. Özel karelere kurulmuş tuzaklar oyunun gidişatını tersine çevirebilir. Bu Scrabble oyununun düzeni, tetiklenen her tuzakla değişir. Her turda hamlenizi tekrar planlayın. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Scrabble Trap Tiles, aile boyu sevilen kelime türetme odaklı klasik kutu oyununa kuralları değiştiren bir yenilik getirdi.
Özel karelere tuzaklar yerleştirerek rakiplerinizin kelimelerini onlara karşı kullanın. Oyuncular puan ve taş çalabilir ve hatta oyunu tersine çevirebilir.Kelimeleri oluştururken özel karelere dikkat edin.
Bu karelerde oyunun gidişatını değiştirebilecek tuzaklar kurulmuş olabilir.
70 yılı aşkın süredir oynanan popüler Scrabble kutu oyununu hiç böyle oynamadınız. Bu oyunla birlikte tanışacağınız sabotaj heyecanı, oyuna yepyeni bir boyut kazandırır.
Aile boyu sevilen bu kutu oyunuyla eğlence ve heyecan dolu bir oyun gecesi geçirin.
Yaş Aralığı: 10 yaş ve üzeri
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...