Barbie® Totally Hair şekillendirme başlıkları ile herkes saç stilisti olabilir! Color Reveal™ aksesuarları ve özelleştirilebilir özellikleri yaratıcı keşiflere olanak tanırken, renk değiştiren sürprizler oyun süresine sihir katar.

Otantik saç stillerine sahip modeller arasından seçim yapın ve ardından 22 şekillendirici parça ile eğlence başlasın!

Barbie® Totally Hair Neon Rainbow Deluxe Şekillendirme Başlıkları, çocukların oyun süresi bittikten sonra aksesuarlarını kaldırabilmeleri için tabanda kullanışlı bir saklama yeri ile birlikte gelir!

Her biri ayrı satılır ve mevcudiyet durumuna bağlıdır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir. Barbie® Totally Hair Deluxe Şekillendirme Başlıkları her odayı bir güzellik salonuna dönüştürür!

On renk değiştirme özelliği dahil olmak üzere 22 aksesuarla çocuklar sayısız saç modeli yapabilir. Barbie®, gökkuşağının tüm neon renkleriyle öne çıkan düz sarı saçlara sahip!

Kabarık ve örgülerden parlak dekorlu görünümlere kadar, stil potansiyeli sınırsızdır. On renk dönüşümü sürprizi, renk değiştiren dudaklar, bir renk değiştiren saç uzatma ve sekiz Color Reveal™ yıldız ve kelebek eklentisini içerir. Gerçek renklerini keşfetmek için Color Reveal™ eklenti aksesuarlarını ılık suda döndürün.

Ardından, süngeri buzlu soğuk suya batırın ve ekstra bir tasarım detayını ortaya çıkarmak için eklentiler arasında kaydırın! Daha fazla renk değiştirme büyüsü için saç boyama kasesini buz gibi soğuk suyla doldurun. Fırçayı ve süngeri batırın, ardından saç uzatma ve dudaklar boyunca gezdirin. Renklerin dönüşmesini izleyin!

Özelleştirilebilir bir kafa bandı, dört saç tokası, altı saç tokası ve sekiz yıldız ve kelebek eklentisiyle aksesuarlarla süsleyin. Ardından, saatlerce şekillendirme eğlencesi için birlikte verilen fırçayı kullanarak tarayın ve tekrarlayın!

Saç tokaları ve kafa bandı, Color Reveal™ kelebek ve yıldız eklentileriyle özelleştirilebilir ve çocukları yaratıcı olmaya ve kendi sanatsal hassasiyetlerini ifade etmeye teşvik eder.

3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Oyun zamanının yaratıcı dünyasını genişletmek için diğer Barbie® Totally Hair şekillendirici başlıklara, bebeklere ve oyun setlerine göz atın!

Kutu Ölçüsü : 39 x 29 x 17,5 cm
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...