İç mekânlarda kullanıma uygun olarak üretilen minik Helikopter klima, vantilatör gibi hava sirkülasyonu yapan cihazlarla aynı ortamda kullanılmamalıdır. Aynı zamanda lamba, sallanan avize, obje gibi nesnelerin de ortamda yer almaması önerilir. Helikopter çalışır durumda iken kesinlikle elle tutulmamalıdır.

Helikopteri ‘ON’ pozisyonuna alın ve LED ışığının yanmaya başlayacaktır. Uçuş kalkışı yapmak için helikopteri kalkış pistine yerleştirin.

Helikopteri uçuş pozisyonuna almak için ‘Take Off (kalkış)’ butonuna basınız ve inişi gerçekleştirmek içinse ‘Landing (iniş)’ düğmesini kullanınız.

belli bir seviyede seyrederken sağa dönüş için ‘Turn Right (Sağa dönüş )’ düğmesini kullanınız.

Kumanda üzerinde yer alan ‘Emergency Stop (acil durumlarda durma) butonu ise uçağın 2 saniye içerisinde durmasını sağlar. Cihazı yeniden ‘On’ konumuna almadan önce hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Uzaktan kumanda 6 AA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisine piller dâhil değildir.

Helikopter şarj ile çalışmaktadır. Şarj etmek için uzaktan kumandanın sağ alt kısmında yer alan şarj aparatını çıkartın ve helikopteri ‘Off’ konumuna alarak, kapağı açın. Şarj aparatını helikopterdeki şarj soketine yerleştirin ve kumandayı ‘On’ konumuna getirin. Helikopter 30-40 dakikalık şarj ile 3 dakika kullanılabilmektedir. Helikopterin içerisinde yer alan yeniden şarj edilebilir piller pakete dâhildir.

Helikopter 15 cm uzunluğundadır.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...