Lego Duplo İlk Organik Bahçe (10984) oyuncak setiyle küçük öğrencinizi doğayla kaynaştırın. Bu set, anne-babaların bahçede neler yetiştiği hakkında sohbetler başlatmasına yardımcı olacak özelliklerle doludur ve çocukları ekosistem kavramıyla tanıştırır.

Küçük parmakların keşfedebileceği oyuncak domates, havuç ve karpuzun yanı sıra ağaçlar, çiçekler, vahşi hayvanlar ve hava durumu yapım parçaları gibi pek çok şey var. Oyun zamanı bittiğinde her şey düzenli bir şekilde Lego Duplo yapım parçası kutusunda toplanır. Çocukların öğrenmesini geliştiren oyuncaklar Lego Duplo İlk setleri, yaratıcı, eğlenceli öğrenme için sınırsız fırsatlar sunar.

Bu uygulamalı set, küçük çocukların ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olan renkli üst üste dizme parçalarıyla çocuklara sebzelerin ve meyvelerin nasıl yetiştiğini öğretir. Bitkiler, çocukların kendilerini ifade becerilerini geliştirmek için sevimli yüzlere sahiptir ve bu sevimli yiyecek figürleri seti ile sonsuz yaratıcı eğlencenin tadını çıkarırken çeşitliliği tanımalarına yardımcı olur.

Parça sayısı: 40

 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...