Çabuk ol, enerji santralinde yangın çıktı! Sanayi parkında yangın söndürme maceraları için itfaiye pilotuna ve LEGO City TV’den Clemmons’a katıl. İtfaiye motosikletini getir, sedyeyi yükle ve itfaiye kurtarma helikopterini kaldır. Clemmons’ın yangın söndürücüyü kullanmasına yardım et, helikoptere manevra yaptır ve kulenin tepesindeki alevleri devirmek için muhteşem su toplarını kullan!
LEGO City Maceraları çizgi dizisi hayranlarının bayılacağı bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Kurtarma Helikopteri (60281) oyun setinde oyuncak bir helikopter, motosiklet ve daha büyük alevler için üst üste dizilebilen LEGO alevleriyle bir elektrik santrali bulunur! Çocuklar helikopterin su toplarını fırlatıp alevleri devirebilir ve işçi, helikopter pilotu ve LEGO City TV kahramanı Clemmons dahil 3 minifigürle rol oyunlarının keyfini çıkarabilir.5 yaş ve üstü çocuklar için güzel bir LEGO seti Bu LEGO City setinin yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Ya da akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı indirebilirsiniz. Bu interaktif yapım rehberi, inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde acemi LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür! Yaratıcı çocuklar için harika bir hediyeLEGO City itfaiye setleri, özelliklerle dolu binaları, gerçekçi araçları ve gerçek hayattan olaylara dayalı açık uçlu rol oyunlarını harekete geçiren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.
5 yaş ve üstü sıradan kahramanlar için güzel bir ödül olan bu İtfaiye Kurtarma Helikopteri (60281) oyun seti, havalı itfaiye araçlarını seven ve LEGO City Maceraları çizgi dizisinin hayranı olan çocuklar için mükemmeldir.Kutuda ne var? Çocukların oyuncak bir helikopter, motosiklet, elektrik santrali ve LEGO
alevleri inşa etmek için ihtiyaç duyacakları her şey, ayrıca LEGO City Maceraları çizgi dizisinden Clemmons dahil 3 minifigür var.
Çocuklar LEGO alevleri üst üste dizerek büyük yangınlar oluşturabilir, sonra helikopterin su toplarını fırlatarak yangını söndürebilir ve 3 eğlenceli minifigürle LEGO City Maceraları çizgi dizisinden hikayeler oluşturabilir.
Her duruma uygun harika bir hediye fikri olan bu itfaiye oyun seti, LEGO City hayranları ve hayal gücüne dayalı oyunları seven 5 yaş ve üstü çocuklar için saatlerce eğlence sağlar. Yalnızca temel yapım becerileri gerektirir.
Yapıldığında oyuncak itfaiye kurtarma helikopterinin yüksekliği 10 cm, uzunluğu 26 cm ve genişliği 9 cm’dir.
LEGO aksesuarları arasında (helikopterin kargo bölmgesinde saklanan) bir sedye, itfaiyeci kaskı, ingiliz anahtarı ve güvenlik kaskı bulunur.
Kolay anlaşılır, basılı yapım rehberiyle ve genç model severler için interaktif bir yapım rehberi olan Instructions Plus ile birlikte gelir. Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO yapım talimatları uygulamasının bir parçasıdır.
LEGO City itfaiye setleri, detaylı binalar, havalı araçlar, eğlenceli karakterler ve gerçek hayatı eğlenceli ve hayal gücü geniş bir şekilde betimleyen mekanlarla hayali oyunları destekler.
Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO City yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur.
Tüm LEGO parçaları, her bir yapım setinin katı global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için titizlikle test edilir.
Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 212

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...