Bomm! Olamaz! Bilim insanının döktüğü kahve, laboratuvarda yangın çıkardı! Şehrin sanayi parkında olay yerine yetişen LEGO City TV kahramanları Bob ve Feldman’a katıl. Havalı itfaiye kamyonunu uygun konuma getir, güçlü su topuyla itfaiye robotu Toastie’yi göreve gönder. Sonra bir yangın söndürücü kap, sepetli vince bin ve LEGO City İtfaiye Komuta Biriminin günü kurtarmasına yardım et!
Bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun seti, çalışan bir sepetli vinç kolu olan klasik bir itfaiye kamyonu içerir. Çocuklar ayrıca Bob, Feldman ve itfaiye robotu Toastie dahil çeşitli LEGO City TV karakterlerine ve su parçaları atan bir su topuna sahip olacak. Küçük kahramanınızı LEGO City Maceraları çizgi dizisinin tam ortasına taşıyın, senaryoya o karar versin!5 yaş ve üstü çocuklar için ideal yapım oyuncağı.
Bu LEGO City oyun setinin kolay anlaşılır yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Ya da akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı indirebilirsiniz. Bu interaktif yapım rehberi, inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde çocukları kısa sürede usta yapıcılara dönüştürür! Çocuklar için yaratıcı oyunlar LEGO City itfaiye setleri; özelliklerle dolu binaları, gerçekçi araçları ve gerçek hayattan senaryolarla hayal gücü geniş oyunları harekete geçiren heyecan verici karakterleriyle eğlence dolu bir dünya sunar.
Çocuklar, gerçekçi araçlar ve çizgi diziden eğlenceli karakterler içeren LEGO City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun setiyle popüler LEGO City Maceraları çizgi dizisinden hikayeler canlandırabilir.
Kutuda ne var? Çalışan sepetli vinçi olan harika bir oyuncak itfaiye kamyonu, üst üste dizilebilen LEGO alevleri olan bir laboratuvar, ayrıca LEGO City TV karakterleri itfaiye robotu Toastie, Bob ve Feldman var.
Çocuklar itfaiye kamyonunun sepetli vincini uzatabilir, itfaiye robotundan su parçalarını fırlatarak LEGO alevlerini devirebilir ve eğlenceli LEGO City TV karakterleriyle hikayeler canlandırabilir.
Bu kaliteli oyun seti, LEGO City Maceraları çizgi dizisinin hayranları ve yaratıcı oyunları seven çocuklar için etkileyici bir yılbaşı, doğum günü veya sıradan gün hediyesidir.
Yapıldığında itfaiye kamyonunun (sepetli vinç kapalıyken) yüksekliği 10 cm, uzunluğu 33 cm, genişliği 6 cm’dir.
İtfaiye kamyonunun itfaiye aksesuarlarını saklamak için bir bölmesi, ayrıca itfaiye robotu Toastie’yi taşımak için rampalı bir römorku bulunur. Kasklı 3 itfaiye minifigürü dahildir.
Kolay anlaşılır yapım talimatları ve genç model severler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan interaktif yapım rehberi Instructions PLUS ile birlikte gelir.
LEGO City itfaiye setleri, detaylı binalar, havalı araçlar ve çocukların sevdiği eğlenceli karakterlerle gerçekçi ortamlarda hayal gücüne dayalı rol oyunlarını ve açık uçlu maceraları destekler.LEGO® yapım parçalarının nasıl böyle tutarlı bir şekilde birleştirilip ayrılabildiğini hiç merak ettiniz mi? Bunun nedeni, LEGO parçalarının sektördeki titiz kalite standartlarına uygun üretilmesidir.
LEGO yapım parçaları, tüm LEGO oyun setlerinin katı global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için titizlikle test edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 380

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...