Olamaz! Yangın var ve alevler yükseliyor! Aksiyon dolu yangın söndürme maceraları için itfaiyeciye ve LEGO City TV kahramanı Freya McCloud’a katıl. Muhteşem itfaiye kamyonuna atla ve olay yerine yetiş. Kamyonun saklama bölmesinden ekipmanı çıkar ve yangın musluğunu çalıştır. Sonra yangın söndürme merdivenini havaya uzatarak LEGO City kahramanlarının günü kurtarmasına yardım et!
Aksiyon oyuncaklarını seven çocuklar için bir ödül olan bu LEGO City Merdivenli İtfaiye Kamyonu (60280) oyun seti, uzatılabilir merdivenli klasik bir itfaiye kamyonu, ayrıca yangın musluğu ve daha büyük alevler için üst üste takılabilen LEGO alevleri içerir! Sete dahil itfaiyeci ve LEGO City TV karakteri Freya McCloud minifigürlerini de getirdiğinizde, sınırsız LEGO City Maceraları dizisi aksiyonu için sahne hazır! Çocuklar için harika bir yapım seti Bu 4+ seti, basit bir basılı yapım rehberi ile çocukların yaratıcı modellerine başlayabileceği kısmen yapılmış bir zemin sağlayan bir Başlangıç Yapım Parçası içerir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar, modelin yapımını gerçekten çocuk oyuncağı haline getiren interaktif yapım rehberi Instructions PLUS'a erişebilir! LEGO City'nin yaratıcı dünyası LEGO City oyun setleri, özelliklerle dolu binaları, gerçekçi araçları ve gerçek hayattan olaylara dayalı açık uçlu rol oyunlarını harekete geçiren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.
Klasik bir itfaiye kamyonu ve popüler LEGO City Maceraları çizgi dizisi karakteri içeren bu 4+ Merdivenli İtfaiye Kamyonu (60280) oyun setiyle sıradan bir kahramanı LEGO City’nin heyecanıyla tanıştırın.
Kutuda ne var? Merdivenli bir itfaiye kamyonu ve yangın söndürücü, yangın musluğu ve üst üste dizilebilen LEGO alevleri, ayrıca itfaiyeci ve LEGO City TV itfaiye şefi Freya McCloud minifigürleri var.
Çocuklar itfaiye merdivenini uzatabilir, itfaiye aletlerini kamyonun saklama bölmesine koyabilir ve LEGO® City Maceraları çizgi dizisinin itfaiye şefi Freya McCloud ile hikayeler oluşturabilir.
4 yaş ve üstü çocuklar için harika bir ödül olan bu itfaiye oyun seti, LEGO® City ve aksiyonlu rol oyunu hayranları için mükemmel bir doğum günü, yılbaşı ya da özel gün hediyesidir. Yalnızca temel düzeyde yapım becerisi gerektirir.
Yapıldığında itfaiye kamyonunun yüksekliği 9 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 7 cm’dir.
LEGO aksesuarlarına itfaiyeci baltası ve kaskı, ayrıca bir yangın söndürücü dahildir.
Basit 4+ yapım rehberi ve akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS dahildir. Bu interaktif yapım
rehberi, çocukların usta model yapıcılara dönüşmesine yardımcı olur.
LEGO City 4+ setleri, çocukların ve büyüklerin birlikte yapıp oynamanın coşkusunu keşfetmelerini sağlar, gerçekçi binalar, harika araçlar ve eğlenceli karakterlerle çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirir.
Kaliteli bir çocuk oyuncağı mı arıyorsunuz? Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO City yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur.
Güvenliğe büyük önem veriyoruz. LEGO City yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 88
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...