LEGO City Plaj Kurtarma ATV'si ile sahile git. Römorktan havalı su motorunu indir ve okyanusa açıl. Cankurtaranın kıyı sularında devriye gezmesine yardım et. Dalgalarda hızla ilerle, yakınlardaki köpek balığına zarar vermemek için dikkatli ol. Bölgede devriyeni bitirdiğinde su motorunu yükle, ATV'ye atla, takla kafesini kapat ve bir sonraki plaja git!
Açılan takla kafesli oyuncak bir ATV ile sete dahil su motorunu taşıyan bir römork içeren bu LEGO® City Plaj Kurtarma ATV'si (60286) oyun setiyle sıradan kahramanınıza saatler süren yaratıcı eğlence hediye edin. Çocuklar ayrıca cankurtaran minifigürü ve köpek balığı figürüyle kahraman deniz maceraları için sahneyi hazırlayabilir.5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için tasarlandı Bu eğlenceli plaj oyun setinde kolay anlaşılır bir yapım rehberi ve Instructions Plus bulunur. Akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla LEGO yapımını gerçekten çocuk oyuncağı haline getirir. LEGO City'nin harika araçları LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve deniz oyuncakları sunar. Çocuklar, her tür gerçekçi makine ve aracı keşfedebilir, yapıp oynarken fiziksel becerilerini ve öz güvenlerini geliştirir.
Bu LEGO City Plaj Kurtarma ATV’si (60286) oyun setiyle 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocukları LEGO City’nin heyecan verici dünyasıyla tanıştırın. Çocuklar kutuyu açtığı anda eğlence başlar.
Bu yapım setinde su motorunu taşımak için römorku olan oyuncak bir ATV, cankurtaran minifigürü ve köpek balığı figürü bulunur. Çocukların saatler süren yaratıcı oyunlar için ihtiyacı olan her şey!
Oyuncak ATV’nin açılan bir takla kafesi bulunur. Cankurtaran minifigürü, ATV’ye de su motoruna da binebilir.
Bu LEGO City Plaj Kurtarma ATV’si oyun seti, 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.
Plaj kurtarma ATV’si yapıldığında, römorku ve su motoruyla birlikte yüksekliği 7 cm, uzunluğu 17 cm ve genişliği 5 cm’dir. Setteki LEGO aksesuarlarına telsiz ve dürbün dahildir.
Basılı bir yapım rehberi ve LEGO yapımını gerçekten çocuk oyuncağına dönüştüren interaktif yapım rehberi Instructions PLUS dahildir. Ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır.
LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara esin kaynağı olan özelliklerle dolu kara, hava ve su araçları ve eğlenceli karakterlerle çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirir.Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO yapım parçaları ile
oynamak eğlencelidir ve katı sektör standartlarına uygundur. 1958’den beri bu hiç değişmedi.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 79

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...