Gluk, gluk! Frankie Lupelli ve Hacksaw Hank, çalıntı bir banka kasasını mini denizaltıyla kaçırmak için bir plan yaptı. Suda yüzen muhteşem devriye botunda Gracie Goodhart'a ve LEGO City polis memurlarına katıl. İnsansız gözetleme aracını gönder ve su altı motorunu çıkar. Hırsızlar hava almak için yüzeye çıktığında ağ atıcıyı ateşle, onları kendine doğru çek ve tekneye atarak ait oldukları yere, LEGO City hapishanesine götür!
Bu yüzen LEGO City Polis Devriye Botu (60277) oyuncağı, detaylı bir kontrol istasyonu ve insansız gözetleme aracı dahil etkileyici özelliklerle doludur. Çocuklar bir kolu çekerek dalgıcı ve su altı motorunu bırakabilir, ağ atıcıyı ateşleyerek hırsızların mini denizaltısını yakalayabilir. LEGO City Maceraları çizgi dizisinden Gracie Goodhart, Frankie Lupelli ve Hacksaw Hank dahil 5 minifigürle yaratıcı rol oyunları için bol bol ilham kaynağı var. Yapımı eğlenceli ve kolay Kolay anlaşılır bir yapım rehberi ile akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus dahildir. Bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde kısa sürede acemi LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür! Çocuklar için havalı oyuncaklar LEGO City polis oyun setleri, gerçekçi araçlar ve çocukların sevdiği ilham verici karakterlerle gerçek hayatı eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde betimleyen heyecan verici oyun senaryoları sunar.
Çocuklar bu yüzen oyuncak polis devriye botuyla LEGO City Maceraları çizgi dizisinden sahneleri canlandırabilir. Havalı özelliklerle doludur ve LEGO City TV minifigür karakterleri içerir.
Kutuda ne var? Çocukların havalı bir kontrol istasyonu ve hapishane bölmesi olan, suda yüzen bir oyuncak polis botu yapması için gereken her şey, ayrıca bir insansız hava aracı, su altı motoru, mini denizaltı, LEGO City TV karakterleri ve oyuncak köpek balığı figürü var.
Çocuklar tekneyi suda yüzdürebilir, ağ atıcıyı atarak hırsızları yakalayabilir, bir kola basarak su altı motorunu fırlatabilir ve içindeki LEGO City TV karakterleriyle hikayeler oluşturabilir.
Bu LEGO City Polis Devriye Botu (60277) oyun seti, 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir. Yalnızca temel düzeyde yapım becerisi gerektirir.
LEGO aksesuarları arasında külçe altınlı bir banka kasası ve polis dalgıç figürünün ekipmanı bulunur.
Basılı bir yapım rehberi ve genç model yapıcıları için interaktif bir rehber olan Instructions PLUS dahildir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır.
LEGO City polis setleri, özelliklerle dolu binalar, havalı araçlar ve eğlenceli karakterlerle açık uçlu yaratıcı oyunları teşvik ederek model yaparken ve oynarken çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olur.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygun olarak üretilmektedir. 1958’den beri bu hiç değişmedi.
LEGO City yapım oyuncakları, katı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı testlerden geçirilir.
Ebat: 13 x 33 x 12 cm.
Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 276

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...