Bir kitabın içinde mikro bir eğlence dünyasını keşfet! Disney'den Elsa ile Arendelle'in çok ötesinde Büyülü Orman'da bir maceraya atıl, orada gücü kendisininkiyle yarışan efsanevi su ruhu Nokk ile tanışıyor. Nokk, her yer buz tuttuğunda Elsa'yı Kuzeye doğru gezintilere çıkarmayı çok seviyor. Ama dikkatli ol, Kuzeyi keşfetmek için cesarete ve arkadaşlarından yardıma ihtiyacın var. Elsa'nın doğanın ruhlarına bakmasına yardım edebilir misin?
Çocuklar, bu yaratıcı LEGO Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları (43189) setiyle Disney Karlar Ülkesi 2'nin sahnelerini ve hikayelerini keşfedebilir. Bu sette kişiselleştirilebilen açılır bir kitap ve süslemek için bir çıkartma sayfası, ayrıca basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur. Çocuklar, LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanarak modeli döndürebilir ve görselleştirebilir. Yönlendirmeli yapım süreci, daha küçük model severlerin bile kendilerini usta model yapıcıları gibi hissetmesini sağlar… Harika! Taşınabilir rol oyunu eğlencesi Çocuklar, bu taşınabilir setle bir dünya yaratıcı eğlenceye sahip olur. Kendi başına oynayabilir ya da diğer LEGO  Disney setlerine eklenebilir, hayal gücüne ilham verecek özellikler ve oyun başlatıcılarla doludur. Sevilen karakterler ve heyecan verici sahnelerBu yaratıcı LEGO ǀ Disney seti, Iduna ve Disney Elsa'nın 2 versiyonu olmak üzere 3 mikro bebek figürü, ayrıca Olaf, Nokk ve Toprak Devi LEGO figürlerini içerir. Hikaye kitabı, harika bir çocuğun günlük oyunlarında hak ettiği güzel bir hediyedir.
Bu LEGO  Disney Elsa ve Nokk Hikaye Kitabı Maceraları (43189) setiyle filme dayalı heyecan verici oyunları ya da yaratıcı eğlenceyi ateşleyin. Kitabı açınca oyun başlar!
Büyülü Ormanda ve ötesinde ne bekliyor? Bu havalı sette 2 taraflı orta modeli olan açılan bir kitap, serbest formlu çıkartmalar ve yaratıcı eğlence için bir sürü oyun başlatıcı bulunur.
Disney Elsa, Olaf, Toprak Devi, Nokk ve Iduna dahil sevilen mikro karakterler, bu parçalarla yapılan oyuncakta maceralara veya diğer setlerle birlikte yeni hikayelere ve eğlenceye hazır.
Disney Karlar Ülkesi 2’nin hayranları bu sete bayılacak. Kitap açıldığında ortaya çıkan tam bir mikro dünya, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için heyecan verici bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.
Taşınabilir maceralar. Açıldığında 23 cm genişliğinde, 12 cm derinliğinde ve 8 cm yüksekliğinde olan bu kitap, yeni kaçamaklar için yeterince büyüktür ya da eğlenceyi taşımak için kapatılabilir.
Basılı yapım talimatları harika ama dijital Instructions Plus muhteşem! LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanarak küçük çocuklar bile modelleri yaparken yakınlaştırabilir ve görselleştirebilir.
Detaylı mikro bebek figürleri ve tanıdık sahneleriyle bu Disney Karlar Ülkesi 2 model oyuncak evi, hikaye başlatıcılar sunar ve önemli becerileri geliştirmeye yardımcı olan yaratıcı oyunları teşvik eder.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 125

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...