Sevimli bir hayvanı keşfet ve onunla arkadaş ol! Disney Karlar Ülkesi 2'nin gerilim arttığında alevler saçan karakteri Bruni, Elsa’nın büyüsüyle serinlemeyi çok sever. Ona dost olduğunu göster, sonra birlikte eğlen. Kar tanelerini kovala ya da sıcak bir ateşin yanında marşmelov kızart. Sevimli semenderle maceralara atıl ve Büyülü Orman'dan ateş elementi ruhu gizli kimliğini keşfet!
Bu sevimli LEGO  Disney Semender Bruni Parçalarla Yapılan Karakter (43186) setiyle Disney Karlar Ülkesi 2 hayranlarını tam isabetli bir hediye verin. Bu küçük ama harika set, parçalarla yapılan canlı mavi bir semender figürü ve 3 küçük model içerir. Sette ayrıca basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur! Çocuklar LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanırken yönlendirmeli gerçek yapım süreci, daha küçük model severlerin bile kendilerini usta model yapıcıları gibi hissetmesini sağlar… Harika! Sevimli karakterler Bu küçük sette parçalarla yapılan, ağzı açılan, büyük gözlü bir LEGO semender figürü, bir alevli küçük bir ateş, marşmelovlu 2 çubuk ve semenderin dilinde dengede duran bir kar tanesi bulunur. Beklenmedik bir ödül Bu küçük karakter, bir çocuğun hayal gücüyle canlanmaya hazır. Bu set, Disney Karlar Ülkesi 2 filminden LEGO parçalarıyla yapılan bir semender figürü içerir. Bir çocuğu mutlu etmek için küçük bir ekstra hediyedir ve çocukların eğlenerek rol oyunu becerilerini geliştirmelerini sağlar.
Bu eğlenceli LEGO Disney Semender Bruni Parçalarla Yapılan Karakter (43186) setiyle bir çocuğu ödüllendirin. Küçük ekstra modeller, sınırsız yaratıcı oyunları teşvik eder.
Disney Karlar Ülkesi 2’ye dayalı bu sevimli sette parçalarla yapılan bir LEGO semender figürü, parçalarla yapılan küçük bir oyuncak kamp ateşi, kar tanesi ve parçalarla yapılan 2 oyuncak marşmelov bulunur.
Bu karakter seti, çocukların yapım becerilerini geliştirir ve hayal güçlerini harekete geçirir. Bu set, diğer bütün LEGO Disney Frozen 2 setlerine iyi bir ilavedir.
Disney Karlar Ülkesi 2 ve diğer LEGO Disney setlerinin hayranları, yaratıcı oyun seçenekleriyle bu sete bayılacak. Parçalarla yapılan model, 6 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir ödüldür.
Taşınabilir ve eğlenceye hazır Semender Bruni’nin yüksekliği 4 cm, uzunluğu 14 cm’dir ve tek başına ya da arkadaşlarla tekrar tekrar yapılıp oynanacak şekilde tasarlanmıştır.
Basılı yapım talimatları harika ama dijital Instructions PLUS muhteşem! LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanarak küçük çocuklar bile modelleri yaparken yakınlaştırabilir ve görselleştirebilir.
Bu yaratıcı LEGO Disney setiyle çocukları Disney Karlar Ülkesi 2’nin heyecanı ve macerasıyla büyüleyin. Çocuklar, bu sevimli karakterle dünyanın harikalarını keşfedebilir!
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 96

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...