Kendin ve en iyi arkadaşın için bu sevimli Dondurma Kankaları Bilekliklerini tasarla! Paketi aç, tek sıralı bileklikleri düzleştir ve renkli Dots parçalarını takmaya başla. Paketten esinlen ya da kendi tasarımını oluştur. Sonra senin ve en iyi arkadaşının stiline uygun şekilde sevimli baskılı Dots parçalarını tak, ne de olsa arkadaşlarla paylaşmak her zaman daha eğlencelidir. Bu muhteşem bilekliklerle dünyayı daha da sevimli hale getir! #Dotsilebaştantasarla
Bu bileklik setiyle çocuğunuz yaratıcı oyunlara kendini kaptıracak
2 ayarlanabilir bileklik ve 32 renkli Dots parçası içeren bu harika LEGO Dots Dondurma Kankaları Bileklikleri ile bir çocuğa eğlenceli bir el işi projesi hediye edin.
Yaratıcılık sizi bekliyor! El işi projelerini seven erkek ve kız çocuklar, bu sınırlı üretim kişiye özel LEGO Dots (41910) Dondurma Kankaları Bilekliklerini çok sevecek! Sevimli bir sanat ve el işi projesi olan bu kendi bilekliğini yapma seti, çocukların arkadaşlarıyla birlikte takıyı tasarlamasına, sonra istedikleri şekilde tasarımı değiştirmesine olanak tanır. Simli dondurma şirinliği bileklikte Bu bileklik yapma setinde büyük küçük her bileğe uyan, ayarlanabilir, pastel sarı ve pembe renkte, tek sıralı 2 bant bulunur. Bu set, sevimli pembe simli ve lezzetli dondurma baskılı parça dahil 32 farklı Dots parçası içerir. Erkek ve kız çocuklar bileklikleri süslemek için setteki fikirleri kullanabilir ya da kendi stillerini oluşturabilir. Yaratıcı, paylaşılabilir eğlence bir pakete sığdı Bu yaratıcı el işi seti, çocuklara kendi stillerine uygun bileklikler yapma ve arkadaşlarıyla paylaşma şansı sunar. Kendilerine özel benzersiz bir hale getirmek için arkadaşlarının tasarımlarıyla karıştırıp birleştirebilirler, bu bilekliklerle istediğinizi yapmak serbest! Bu set yılbaşı, doğum günü ya da özel günler için harika bir hediyedir.Product Bullets2 ayarlanabilir tek sıralı bant ve 32 renkli Dots parçası içeren bu sınırlı üretim LEGO Dots Dondurma Kankaları Bileklikleri (41910) oyuncağıyla çocuğunuza kişiye özel arkadaş bilekliği yapma eğlencesini hediye edin.
Yaratıcı bir el işi projesi seti! Çocuklar sete dahil desen fikirlerini uygulayarak ya da kendi benzersiz stillerini geliştirerek bileklikleri süslerken ve paylaşırken kendilerini ifade etme becerilerini geliştirecek.
Bu ve diğer setlerdeki renkli Dots parçaları, arkadaşlarla birlikte eğlenirken kullanmak için mükemmeldir. Çocuklar ayrıca sevimli arkadaşlık bilekliklerine renk katmak için LEGO Dots Ekstra Dots - Seri 1 paketinden (41908) Dots parçalarını da kullanabilir.
Kendi projelerini yapmayı, sanat ve el işlerini seven herkes bu yaratıcı sete bayılacak. Ayarlanabilir bileklikler ve renkli baskılı Dots parçaları, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir.
Küçük ve çok sevimli! Her biri 20 cm uzunluktaki bilekliklerle bu şirin bileklik yapma seti, genç tasarımcıların eserlerini yanlarında taşıması, sonra da en sevdiklerini paylaşması ya da takması için idealdir.
Bir çocuğun hayal gücüyle sınırsız eğlence ve yaratıcılık! Pil gerektirmeyen oyuncaklar çocukların yaratıcı yapım ve hayali oyun becerilerini geliştirirken onlara kendi başlarına yeni bir şey yaratmanın mutluluğunu yaşatır.
Paketi açar açmaz bileklikleri süslerken eğlence başlar. Yapımı kolay fikirler tasarımı kolaylaştırır, böylece çocuklar yaratıcı eğlencenin keyfini çıkarırken kendi başlarına benzersiz bir şey yapmanın gururunu yaşar.
LEGO Dots setleriyle çocuklara yaratıcı el işi projeleri verin. Bu akıllı bileklik yapma seti, çocukların yaratıcılığını ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan açık uçlu tasarım fikirleri sunar.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları ve Dots parçaları, sektördeki en yüksek standartlara uygundur ve 1958'den beri böyle olmuştur.
LEGO yapım parçaları ve Dots parçaları her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 34

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...