Stiline uygun mükemmel bir gizli bölme yap! Kutuyu birleştir, sonra istediğin gibi kişiselleştirmeye başla. Talimatlar ve fikirler sayfasından ilham al ya da kendi tasarımlarını geliştir. Bitirdiğinde, gizli hazinelerini güvenle saklamak için gizli çekmeceye ya da üst bölmeye koy. Kutuyu istediğin zaman ruh haline, odana ya da neye istersen ona uydurmak için yeniden tasarla! #dünyanısüsle
Bu havalı LEGO Dots Gizli Bölme (41924) setiyle küçük bir el sanatları ya da hayvan severe ilham verin! Hızla birleştirilecek şekilde yapılan bu set, erkek ve kız çocukların tüm gizli sırlarını güvenle koyabilecekleri benzersiz bir kutu yapıp kişiselleştirmesine olanak tanır. Sete dahil saklama tepsisi ve kapağıyla toplayıp ayırmak da kolaydır. Sınırsız yaratıcı gizli bölme Bu muhteşem ve kullanışlı kutu setinde, patilerine bir not ya da küçük bir fotoğraf iliştirilebilen havalı bir kedi bulunur. Kedinin gövdesi kalemlik olarak kullanılabilir ve 2 gizli bölmesi bulunur, ayrıca anahtar şeklinde bir parça çıkarma aleti ve çocukların kendilerini ifade becerilerini geliştirecek çok sayıda eğlenceli Dots parçası içerir. Kedinin yüzü, kulakları ve bacakları her pozisyonu veya duygu durumunu yansıtacak şekilde yeniden tasarlanabilir. İstek uyandıran sanat ve el işi eğlencesi LEGO Dots setleri, serbest yaratıcılığı teşvik eder. Çocuklar, oyuncak kutusunu süslerken ve tasarımlarını arkadaşlarıyla paylaşırken yaratıcı düşünme ve basit problem çözme gibi becerileri geliştirebilir. Bu kullanışlı kedi şeklinde gizli bölme, erkek ve kız çocuklar için mükemmel bir ödüldür.
2 gizli bölmesi, ayrıca saklama tepsisi ve Dots parçaları olan bu mükemmel LEGO Dots Gizli Bölme (41924) setiyle bir çocuğu ödüllendirin. Tepsiyi açınca
oyun başlar!
Kişiliğinizi sergileyin! Çocuklar Gizli Bölmeyi süslerken tasarım becerilerini geliştirebilir, paketteki ya da talimatlardaki desen fikirlerini uygulayabilir ya da kendi eğlenceli tasarımlarını geliştirebilir.Sete dahil Dots parçaları, havalı el sanatları yapmak için idealdir. Çocuklar ayrıca Ekstra Dots – Seri 3 (41921) gibi diğer dekorasyon eşyası setlerinden ve paketlerinden Dots parçalarını kullanabilir!
El sanatları ve resim projelerini sevenler, bu yaratıcı oyuncağa bayılacak. Bu kullanışlı kutu, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocukların beğeneceği harika bir
günlük hediye ya da eğlenceli bir yaratıcı ödüldür.
Özel tasarım saklama bölmesi! Yüksekliği 12 cm, genişliği 7 cm, derinliği 7 cm olan bu kolay el sanatları seti, özel eşyaları gizlemek için mükemmel boyuttadır.
Tepsiyi açtığınızda, gizli bölmeyi yaparken yaratıcılık başlar. Açık, kolay anlaşılır talimatlarla kolayca yapılır. Kapalı tepsisi sayesinde toparlayıp saklamak da çok kolay.
LEGO Dots setleriyle çocuklara yapabilecekleri ve kullanabilecekleri ilgi çekici bir el sanatı verin. Bu havalı, kedi biçimli gizli bölme, çocukların yaratıcılığını ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan açık uçlu tasarım fikirleri sunar.
LEGO Dots setleri, takılar ya da oda dekorasyon eşyaları yapma ve kişiselleştirme yoluyla serbest yaratıcılık sunar ve kendini ifade etmeyi teşvik eder, yeni bir grup çocuğu LEGO oyunlarının neşesiyle tanıştırır.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 451

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...