Bu güzel bileklikleri tak ve en iyi arkadaşınla maceralara atıl! Paketi aç, tek sıralı bileklikleri düz bir zemine yerleştir ve güzel renkli Dots parçalarını takmaya başla. Paketten tasarım fikirleri al ya da kendi tasarımını yap. Senin ve arkadaşının kişiliğine uygun şekilde hip, şehirli ya da açık hava sporları tarzı parçaları yerleştir, sonra benzersiz bilekliklerini gururla tak. Harika! #Dotsilebaştantasarla
Bu maceralı 2 bileklikli setle yaratıcı eğlenceyi teşvik edin.
2 tek sıralı bileklik, 32 adet renkli ve macera Temalı Dots parçası içeren bu eğlenceli LEGO Dots Macera Bileklikleri oyuncağıyla kendi el işi projelerini yapmayı sevenleri harekete geçirin.
Bu sınırlı üretim LEGO Dots (41918) Macera Bileklikleri oyuncağıyla küçük sanat ve el işi severler için hayal gücünün olasılıkları çok geniş! Sevimli ve basit bir el işi projesi olan bu kendi bilekliğini yapma seti, çocukların en iyi arkadaşlarıyla birlikte kendi takılarını tasarlamasına olanak tanır. Bileklikleri her zaman istedikleri gibi yeniden tasarlayabilirler. Herkes için güzel bileklikler Bu arkadaşlık bilekliği setinde büyük küçük her bileğe uyacak şekilde ayarlanabilen, turuncu ve turkuaz renkte, tek sıralı 2 bant bulunur. Sette 32 adet renkli ve kent seyahati temalı özel baskılı Dots parçaları bulunur. Erkek ve kız çocuklar bileklikleri süslemek için setteki fikirleri kullanabilir ya da kendi stillerini oluşturabilir. Yaratıcı eğlenceyi seven çocuklar için aksesuarlar Bu el işi projesinin en güzel yanı, çocukların bileklikleri istedikleri gibi süslemelerine, sonra da arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanımasıdır. Arkadaşlarının tasarımlarıyla karıştırıp eşleştirerek bileklikleri tamamen kendilerine özel hale getirebilirler. Bu set harika bir yılbaşı, bayram ya da özel gün hediyesidir.
2 ayarlanabilir bant ve 32 Dots parçası içeren bu sınırlı üretim LEGO Dots Macera Bileklikleri (41918) setiyle küçük tasarımcınıza sevimli arkadaşlık bileklikleri yapmanın eğlencesini hediye edin. Paketi açar açmaz oyun başlar!
Bir sürü harika tasarım fikri! Çocuklar sete dahil desenleri uygulayarak ya da kendi benzersiz stillerini geliştirerek ayarlanabilir bileklikleri süslerken ve paylaşırken kendilerini ifade etme becerilerini geliştirecek.
Bu renkli parçalar, arkadaşlarla yaratıcı eğlenceyi paylaşmak için diğer setlerle birleştirilebilir. Çocuklar bileklik yapma setlerine renk katmak için LEGO Dots Ekstra Dots - Seri 2 paketinden (41916) Dots parçalarını da kullanabilir.
Kendi projelerini yapmayı, sanat ve el işlerini seven herkes bu yaratıcı sete bayılacak. Bileklikler ve renkli baskılı Dots parçaları, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için harika bir yılbaşı, bayram ya da özel gün hediyesidir.
Küçük ve kolayca taşınabilen bir oyuncak. Her biri baştan sona 20 cm uzunluktaki bilekliklerle bu eğlenceli bileklik yapma seti, genç tasarımcıların eserlerini denemesine, sonra da paylaşmasına ya da takmasına olanak tanır.
Bir çocuğun hayal gücüyle sınırsız eğlence ve yaratıcılık! Pil gerektirmeyen bu oyuncak, çocukların yaratıcı yapım becerilerini geliştirirken onlara kendi başlarına yepyeni bir şey yapmanın mutluğunu yaşatır.
Paketi açar açmaz bileklikleri süslerken eğlence başlar. Yapımı kolay fikirler tasarımı kolaylaştırır, böylece çocuklar yaratıcı eğlencenin keyfini çıkarırken kendilerine ait benzersiz bir aksesuar yapmanın gururunu yaşar.
LEGO Dots setleriyle çocuklara harika el işi projeleri verin. Bu akıllı bileklik yapma seti, çocukların yaratıcılığını ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan açık uçlu tasarım fikirleri sunar.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları ve renkli Dots parçaları sektördeki en yüksek standartlara uygundur ve 1958'den beri böyle olmuştur.
LEGO yapım parçaları ve Dots parçaları, her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 34

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...