Sevimli Canavar Bileklikleri ile korkunç havalı takılar tasarla ve paylaş! İnce bileklikleri düz bir zemine koy ve canlı renkli Dots parçalarını tak. Şirin canavar Dots parçalarını kişiliğine uygun yaratıcı şekillerde yerleştir, sonra bileklikleri tak ve benzersiz bir yanını dünyaya göster! Değişikliğe hazır mısın? Bileklikleri her duyguya uygun şekilde yeniden tasarla, arkadaşlarınla ve ailenle değiş tokuş et ve paylaş! #dünyanısüsle
Bu LEGO Dots Sevimli Canavar Bileklikleri (41923) setiyle korkunç havalı tasarım olasılıkları çocukları bekliyor! Bu yaratıcı sette, her boy bileğe uygun ayarlanabilen, açık yeşil ve mavi renkte 2 esnek bileklik ile 32 adet renkli, canavar baskılı Dots parçası bulunur. Kolay ve sezgisel bir şekilde yapılabilir ve çocuklar bileklikleri giysilerine ya da duygu durumlarına uyacak şekilde kişiselleştirebilir. Bu set, harika bir ödül ya da küçük bir sıradan gün hediyesidir. Kendini ifade etme özgürlüğü LEGO Dots setleri, çocukların farklı setleri istedikleri gibi yapıp süslerken kendini ifade etmeyi ve serbest yaratıcılığı keşfetmelerini sağlar. Bu bileklik ve tüm diğer Dots setleriyle her şeyi yapmak mümkün, büyüsü çocukların hayal gücünde gizli. Farklı bileklik seçenekleri, yaratıcı el sanatları projelerini seven çocuklar için harika bir günlük sürpriz ya da en iyi doğum günü hediyesidir.
Bu korkunç eğlenceli LEGO Dots Sevimli Canavar Bileklikleri (41923) el sanatları setiyle canavar seven bir çocuğu şaşırtın ve açık uçlu bir tasarım yolculuğuna çıkarın.
Korkunç havalı takılara bakın! Çocuklar, 2 ayarlanabilir bileklik ve 32 renkli Dots parçası içeren bileklikleri süslerken tasarım becerilerini geliştirir. Paketi açar açmaz oyun başlar!
Bu set; hızlı, hayal gücüne dayalı yaratıcılık için tek başına harikadır. Ayrıca çocuklar LEGO Dots Ekstra Dots paketlerindeki Dots parçalarını kullanarak tasarımlarını harika yeni fikirlerle genişletebilir.
Tüm sanat ve el işi severler, bu kişiselleştirilebilir sete bayılacak. İki bileklik ve renkli baskılı Dots parçaları, 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir yılbaşı hediyesi ya da küçük bir ödüldür.
Küçük, eğlenceli ve rahatça taşınabilir. Her biri 20 cm uzunluğundaki bilekliklerle çocukların yaratıcılığını gösterebileceği bir sürü alan var.
Paketi açınca bilekliği süslemeye hemen başlayabilirsiniz. Paketteki kolay anlaşılır esin kaynağı fikirlerle tasarım yapmak çok kolay, sizin küçük tasarımcınız önce ne yapacak?
Bu havalı LEGO Dots setleri, serbest yaratıcılığı temsil eder. Süslemeye hazır bileklikler, çocukların hayal gücünü ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan küçük fırsatlar sunar.
LEGO Dots setleri, takılar ya da oda dekorasyon eşyaları yapma ve kişiselleştirme yoluyla açık uçlu oyunlar sunar ve kendini ifade etmeyi teşvik eder, yeni bir grup çocuğu LEGO oyunlarının neşesiyle tanıştırır.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 34

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...