Bu Yıldız Işığı Bileklikleri ile kendi sihirli, yıldızlarla dolu takılarını tasarla! İnce, tek sıralı bileklikleri düz bir zemine koy ve Dots parçalarını tak. Yarı saydam yıldız parçalarını ve yıldız haritası parçalarını stiline uygun yaratıcı şekillerde yerleştir, sonra bileklikleri takarak benzersiz bir yanını sergile! Değişikliğe hazır mısın? Ruh haline uygun şekilde yeniden tasarla, arkadaşlarınla değiş tokuş et ve paylaş! #dünyanısüsle
Sihir, gizem ve yıldız severler bu LEGO® Dots Yıldız Işığı Bileklikleri (41934) setiyle tasarım yapmaya bayılacak! Bu yaratıcı oyuncak setinde büyük küçük her bileğe uygun, açık yeşil ve mor renkte 2 adet ayarlanabilir ince bileklik ile birlikte özel, yuvarlak, yarı saydam yıldız parçaları ve yıldız haritası baskılı parçalar dahil 32 renkli Dots parçası bulunur. Bileklikler kolay, sezgisel bir şekilde yapılacak şekilde tasarlanmıştır, böylece çocuklar giysilerine ya da ruh hallerine uygun süsleyebilir ve tamamen kendilerine özel hale getirebilir. Nasıl istersen öyle oyna! Bu kişiye özel takı yapma setinin en güzel yanı, çocuklara kendini ifade etmeyi keşfetme ve istedikleri gibi süsleme şansı vermesidir. Bu eğlenceli bileklikle ve tüm diğer LEGO Dots oyuncak setleriyle her şey yapılabilir, büyüsü bir çocuğun hayal gücünde saklıdır. Farklı bileklik seçenekleri, harika bir sürpriz ödül ya da en iyi doğum günü hediyesidir.
Yaratıcılığa eğilimli bir çocuğa, bu dünyanın dışından bir LEGO Dots Yıldız Işığı Bileklikleri (41934) oyuncak setiyle sürpriz yapın ve onları sınırsız tasarım olasılığının olduğu eğlenceli bir yolculuğa çıkarın.
Benzersiz takıları sergileyin! Çocuklar 2 ince, ayarlanabilir bilekliği 32 Dots parçasıyla süslerken kendilerini
ifade becerilerini geliştirir. Paketi açar açmaz oyun başlar!
Bu set; hızlı, yaratıcı bir oyun seti olarak tek başına harikadır. Çocuklar ayrıca LEGO Dots Ekstra Dots  Seri 3 (41921) paketindeki Dots parçalarını kullanarak tasarımlarını harika yeni fikirlerle genişletebilir.
Tüm sanat ve el işi severler, bu yaratıcı sete bayılacak. Sağlam bileklikler, renkli Dots parçaları ve özel baskılı parçalar, 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir hediye ya da küçük bir ödüldür.
Küçük ve kolay taşınır. Her biri 20 cm uzunluğundaki bileklikleriyle bu set, küçük tasarımcıların eserlerini denemeleri ve en sevdikleri versiyonu takmaları için mükemmeldir.
Oyuncak paketini açtığınızda, ince bileklikleri süslerken eğlence başlar. Kolay anlaşılır esin kaynağı fikirler sayesinde tasarımı çok kolaydır, çocuklar kendi desenlerini de tekrar tekrar oluşturabilir.
Çocuklara LEGO Dots setleriyle çok güzel yaratıcı bir hediye verin. Bu akıllı, el yapımı bileklikler, çocukların yaratıcılığını ve öz güvenini eğlenceyle geliştirmeye yardımcı olan açık uçlu tasarım olasılıklarını teşvik eder.
LEGO Dots setleri, takılar ya da oda dekorasyon eşyaları yapma ve kişiselleştirme yoluyla sınırsız yaratıcılık sunar ve çocukların kendini ifade etmesini teşvik eder, yeni bir grup çocuğu LEGO oyunlarının neşesiyle tanıştırır.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 34

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...