Andrea’nın aile evine hoş geldin! Seni ve Stephanie’yi, havalı garaj stüdyosunda annesine ve babasına konser vermeniz için çağırdı. Konserden sonra havuzda serinleme zamanı. Odasına çıkıp kurulandıktan sonra Andrea’nın kız kardeşi Liz ile vakit geçir. Andrea’nın babası Martin, kapkekleri fırından çıkarmış ve sizi mutfağa çağırıyor. Mmmm, çok nefis olmuş!
Gerçekten etkileyici bir hediye için LEGO Friends Andrea’nın Aile Evi'ni (41449) deneyin. Çatıdaki güneş panellerinden garaj stüdyosundaki mini piyanoya kadar muhteşem detaylarla dolu bu lüks oyun seti, LEGO Friends hayranlarını mutlu edecek ve oynamaya gelen arkadaşları hayran bırakacak. Keşfedecek bir sürü oda Çocuklar Andrea’nın odasında vakit geçirebilir ya da mutfakta şirin yemek pişirme aksesuarlarıyla kapkek yapabilir. Kalp şeklinde bir havuz ile Andrea ve arkadaşlarının mahalleye gösteri yapabileceği, müzikal oyuncaklarla dolu havalı bir garaj stüdyosu var! Çatıdaki güneş panelleri ailenin modern bir şekilde yaşamasına yardımcı oluyor ve çıkarılabilen üst kat, küçük parmakların özellikleri keşfetmesini kolaylaştırıyor. Oynayacak bir sürü rol var! Bu setle birlikte gelen, Ocak 2021'de yeni çıkan mikro bebek Liz (Andrea'nın kız kardeşi) dahil 5 LEGO Friends mini bebekle çocuklar LEGO aile yaşamını sınırsız şekilde canlandırabilir. Çocukları, tıpkı kendileri gibi bir en iyi arkadaş bulabilecekleri Heartlake City ile tanıştırın!
3 katlı LEGO Friends Andrea’nın Aile Evi (41449) ile küçük oyuncuları hayran bırakın. Çocuklar bu birinci sınıf oyun setinin duvarları içinde harika özellikleri keşfedebilir ve aile hayatını canlandırabilir.
5 LEGO Friends mini bebek içeren bu güzel stilli sette, sınırsız aile oyunlarına ilham vermek için Ocak 2021’de yeni çıkan bir mikro bebek dahil bir ailedeki bütün karakterler bulunur.
Çocuklar garaj stüdyosunda komşularına konser verebilir, Andrea’nın yatak odasında vakit geçirebilir, havuza dalıyormuş gibi yapabilir ya da modern mutfakta yemek pişirebilir.
Çevre bilinci olan çocuklar, çatıdaki güneş panelleriyle geleceğe hazır bu evi çok sevecek. Tüm LEGO Friends ev setleri gibi bu set de harika aksesuarlarla doludur.
Oyunları kolaylaştırmak için zekice tasarlanan bu oyun setinin üst katı çıkarılarak alt katına erişilebilir. Minik parmakların içine girmesi için mutfak tezgahı açılabilir.
Bebek evlerini seven bir çocuğu etkileyecek bir doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? 6 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar, bu birinci sınıf oyuncağın paketini açıp evcilik oyunlarının eğlencesini arkadaşlarıyla paylaşmayı çok sevecek.
Yüksekliği 20 cm, genişliği 26 cm ve derinliği 12 cm olan bu yaratıcı hediye, göz
alıcı bir sergi parçasıdır ve fazla yer kaplamaz.
Trend belirleyen çocukları, herkesin kendini ait hissettiği ve herkese açık LEGO Friends dünyasıyla tanıştırın.
Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen parçalarıyla bu LEGO evi oyun seti, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri bu hiç değişmedi.
Bu mini bebek evinin yapım parçaları, katı global güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğundan emin olmak için maksimum derecede test edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 802

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...