Küçük botanikçiler için bu bahçe oyun setiyle eğlenceyi çiçeklerle süsleyin
Bitki keşif gezisine çık! Olivia’nın kendi icat ettiği havalı aracında hamster Rumble ile birlikte yabani çiçek toplamaya çık ve seraya geri dönünce çiçekleri incele. Zobo’ya bitkilere nasıl bakacağını göster. Çatalıyla yabani otları çıkarıp kovasıyla çiçekleri sulayabilir. Çiçeklerin güneş ışınlarından besinini alması için seranın penceresini aç.
Bir sera, aksesuarlar ve bir araç içeren bu yapımı kolay LEGO çiçek bahçesi ile küçük botanikçileri bitki avına çıkarın.
 Bitkilerden iyi anlayan bir çocuk tanıyor musunuz? Bu renkli LEGO® çiçek bahçesi oyuncağı ile açık hava sevgilerini içeri taşıyın. Olivia ile bitki avına çıkarın ve ardından bulduklarını serada yetiştirin. 
Olivia’nın Çiçek Bahçesi (41425), parçalarla yapılan bir mini bebek figürü, bir çiftçi robot figürü, sevimli bir hamster figürü, bitki toplayan oyuncak araç ile çocukların çiçek ve meyve yetiştirebileceği bir sera içerir. 
Çocukların havalı araçla gezerek oyuncak bitkileri toplarken ve incelemek için Olivia’nın serasına getirdikleri bitkileri şirin bahçıvanlık setiyle yetiştirirken yaratıcı oyunlarda kaybolmalarını sağlayın. 
92 parçadan oluşan bu başlangıç seti çabucak yapılarak hayali rol oyunlarının dakikalar içinde başlamasını sağlar, bu nedenle 6 yaş ve üzeri minik botanikçiler için harika bir doğum günü, yılbaşı ya da özel gün hediyesidir. 
Yüksekliği 4 cm, uzunluğu 6 cm olan oyuncak araç ve yüksekliği 7 cm, genişliği 4 cm olan sera ile bu set kolayca sırt çantasına sığar ve bitki oyunları için tatile ya da bir arkadaşın evine götürülebilir. 
Bu eğlenceli oyuncağı çalıştırmak için pil gerekmez, böylece yaratıcı oyunlar gecikmez. Yalnızca çocukların hayal güçlerini ekleyin ve bitki avlama görevinin nasıl gerçekleştiğini izleyin. 
Çocukları LEGO Friends'in eğlence dolu dünyasıyla tanıştırın. Çocuklar hızlıca yapılan küçük setlerle ya da özelliklerle dolu daha büyük setlerle çizgi diziden sahneleri canlandırabilir veya kendi hikayelerini geliştirebilir. 
LEGO® yapım oyuncakları, tüm LEGO yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur. 
LEGO Group, tüm oyun setlerinin dünyanın en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğundan emin olmak için LEGO DUPLO parçalarını düşürür, ısıtır, ezer, büker ve analiz eder.
Parça Sayısı: 92

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...