Minecraft becerilerini kullanarak dev bir domuz şeklinde bir ev yap! Yan tarafı açıldığında büyük bir oda ortaya çıkar ve çatı kaldırılınca domuzun başında küçük bir oda açılır. İçeriyi Alex ile keşfet ama Creeper’a dikkat et. Tasarımı değiştirmek mi istiyorsun? Baştaki odayı başka bir yere taşı. Tamamen baştan tasarlamak mı istiyorsun? Patlama fonksiyonunu kullanarak modelini parçalara ayır!
Bir Minecraft oyuncusunun en sevdiği çevrimiçi oyuna olan tutkusunu LEGO Minecraft Domuz Evi (21170) ile bir üst seviyeye taşıyın. Bu orijinal Minecraft oyun setinde çevrimiçi oyunun tüm eğlencesi, yaratıcılığı ve macerası ile LEGO yapım oyuncaklarının fizikselliği ve esnekliği bir arada. Mükemmel Minecraft hediyesini mi arıyorsunuz? Çocuklar, çevrimiçi oyunda yaptıkları türden tuhaf bir bina yapmak için Minecraft becerilerini kullanıyor: dev bir domuz şeklinde bir ev. Binanın yan tarafı açıldığında büyük bir oda ortaya çıkar ve kalkan çatısı, oynamak için daha fazla alan sunar. Bu model sınırsız konfigürasyonda yapılabilir, kafa şeklindeki odanın tamamı ayrılarak modelde başka bir yere takılabilir. Oyunun gözü pek kahramanı Alex eğlenceyi paylaşmaya hazır, bu arada ünlü Creeper oyunculara pusu kurmaya kararlı. Bakılacak 2 sevimli domuzla dışarıda da aktivite var. Oyuncağı parçalara ayıran bir patlama fonksiyonu, Minecraft gerçekliğini daha da arttırıyor!
LEGO Minecraft Domuz Evi (21170) ile bir Minecraft oyuncusunu sevindirin. Minecraft’ın tüm eğlencesi, yaratıcılığı ve macerası, fiziksel ve çok yönlü LEGO yapım parçalarıyla bir arada.
Popüler oyun karakteri Alex, ünlü bir Creeper, 2 domuz, Alex için aksesuarlar ve domuzlar için havuçlar içeren orijinal bir LEGO Minecraft oyun seti.
Çocuklar domuz şeklinde bir ev yapmak için Minecraft becerilerini kullanır, gizli odaları keşfetmek için yan tarafını açıp çatıyı çıkarabilir, Creeper'dan saklanabilir, domuzlara bakabilir ve evi yıkan bir bombayı patlatabilir!
8 yaş ve üstü için. Minecraft oyunlarını bir üst seviyeye taşımak isteyen çocuklar için mükemmel bir hediye.
Yüksekliği 14 cm, genişliği 20 cm ve derinliği 19 cm olan bu set, fiziksel yaratıcılığı teşvik eder ve bir Minecraft hayranının odasında sergilendiğinde inanılmaz görünür.
Bu LEGO Minecraft seti dayanıklı, değiştirilebilir ve diğer LEGO Minecraft setleriyle kolayca birleştirilebilir olacak şekilde yapılmıştır.
Geniş LEGO Minecraft oyun setleri koleksiyonu; hayal gücünü geliştiren dayanıklı LEGO parçalarıyla yapılmış karakterler, sahneler ve özelliklerle çevrimiçi Minecraft oyununu gerçek hayata taşır.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde mükemmel bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO parçaları, sektörün titiz kalite standartlarına uygundur ve 1958'den beri böyle olmuştur.
LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 490

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...