Mandalorian’ın muhteşem hız motorunun sepetinde Çocuk ile Tatooine çölünde tozu dumana kat! Ama dikkatli ol, çölde bir sürü gizli tehlike var! Kulübesinde Tusken ballista fırlatıcısı ve gaffi sırığı olan, sana yardım etmeye hazır Tusken Yağmacısına katıl. Mandalorian'ın da ağır blaster tüfeği ve blaster silhı var. Birlikte çalışırsanız tüm düşmanları yenebilirsiniz!

Çocuklar, bu LEGO Star Wars Tatooine’de Bela (75299) setiyle çöl operasyonlarında Mandalorian ve Tusken Yağmacısına katılmayı çok sevecek. Mandalorian’ın LEGO minifigür koltuğuna ve Çocuk’un oturması için bir yan sepete sahip hız motoru, ayrıca parçalarla yapılan bir Tusken kulübesi ve Tusken Yağmacısı için Ocak 2021'de yeni çıkan yaylı füze atıcı ballista bulunur. Aksiyon dolu oyunlar Bu muhteşem çocuk yapım oyuncağında Mandalorian ve Tusken Yağmacısı LEGO minifigürleri, (Bebek Yoda olarak da bilinen) the Child'ın LEGO figürü, ayrıca saatler süren eğlenceli oyunlara ilham verecek havalı silhlar bulunur. Genç Star Wars: The Mandalorian hayranları için harika bir hediye fikridir, içindeki açık talimatlarla ilk kez LEGO ile tanışanlar bile yapım deneyiminden keyif alabilir. Keyifli bir galaksi LEGO Group, 1999'dan beri Star Wars evreninden simgeleşmiş starship'leri, araçları, yerleri ve karakterleri canlandırıyor. LEGO Star Wars, her yaştan hayranları heyecanlandıracak çok geniş bir koleksiyonla en başarılı temamız oldu.

Çocuklar, Tatooine’de Bela (75299) yapım oyuncağıyla Star Wars: The Mandalorian dizisinin 2. sezonundan sahneleri canlandırabilir ve hız motoruna binmeli, füze atmalı kendi savaş hikayelerini oluşturabilir.

İkisi de savaş oyunları için silhlara sahip Mandalorian ve Tusken Yağmacısı LEGO minifigürleri, ayrıca (Bebek Yoda olarak da bilinen popüler karakter) the Child'ın bir LEGO figürü bulunur.

Hız motoru, bir LEGO minifigür koltuğuna ve the Child'ın oturması için bir yan sepete sahiptir. Sette ayrıca parçalarla yapılan bir Tusken kulübesi ve Tusken Yağmacısı için yaylı füze atıcı ballista bulunur.

Tek başına yapıp oynamak veya eğlenceyi arkadaşlarla paylaşmak için ideal olan bu muhteşem yapım set, 7 yaş ve üstü yaratıcı çocuklar için harika bir doğum günü, yılbaşı hediyesi ya da sürpriz ödüldür.

Hız motorunun yüksekliği 3 cm, uzunluğu 13 cm, genişliği 3 cm'dir ve bu setin tamamı, yaratıcı oyunlar için diğer LEGO Star Wars oyun setleriyle birleştirilebilir.

Bu 277 parçalı seti LEGO ile yeni tanışan birine almayı mu düşünüyorsunuz? Merak etmeyin. Herkesin güvenle yapabilmesi için kolay anlaşılır resimli talimatlarla birlikte gelir.

Ünlü sahneleri canlandırmak, kendi hikayelerini oynamak veya yalnızca orijinal yapım modellerini yapıp sergilemek isteyen her yaştan hayranları heyecanlandıracak LEGO Star Wars setleri var.

Birbiriyle uyumlu, her seferinde kolay ve sağlam bir şekilde birleşen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958'den beri bu hiç değişmedi.

LEGO yapım parçaları, katı güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için maksimum derecede test edilir.

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 276

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...