Tüm Asi kahramanların dikkatine! Muhteşem Milenyum Şahini Mikro Savaşçıyı yap ve Han Solo ile birlikte cesur görevlere çık. Kokpite atla ve uzaya fırla. Mermi atıcılarla İmparatorluk starship’lerine ateş et ve Han’ın blaster silhıyla düşmanları püskürt. Sonra hiper sürücüyü açarak maksimum hıza çık ve güvenli bir yere kaç!

Bu LEGO Star Wars Milenyum Şahini Mikro Savaşçı (75295) ile küçük bir çocuğa beklenmedik bir ödül verin. Klasik Star Wars üçlemesindeki simgeleşmiş aracın tasarımına dayalı bu muhteşem parçalarla yapılan oyuncak, 2 mermi atıcıya ve bir LEGO minifigür koltuğuna sahiptir. Sette ayrıca çocukların günlük oyun maceralarında Asi kahramanı rolünü oynayabilmesi için blaster silhlı bir Han Solo LEGO minifigürü bulunur. Yapımı kolay LEGO'ya yeni başlayanların bile bağımsız bir şekilde yapabilmesi için adım adım talimatlar bulunur. Bu yapım modeli, ayrıca ekstra savaş aksiyonu için AT - AT Tauntaun Mikro Savaşçılara Karşı (75298) setiyle mükemmel bir şekilde birleşir. LEGO Star Wars evreni LEGO Group, 1999'dan beri Star Wars evreninden simgeleşmiş starship'leri, araçları, yerleri ve karakterleri canlandırıyor. LEGO Star Wars, çocuklar ve her yaştan hayranlar için en iyi hediye olan çeşitli yapım oyuncaklarıyla en başarılı temamız oldu.

Küçük çocuklar, klasik Star Wars üçlemesinden Milenyum Şahini’nin kolay yapılan bu LEGO Mikro Savaçı versiyonuyla kendi hikayelerinde Star Wars’tan bir Asi rolü oynayabilir.

Milenyum Şahini Mikro Savaşçı (75295), Han Solo LEGO minifigürü için bir koltuk ve eğlenceli, yaratıcı oyunlar için 2 mermi atıcıya sahiptir. Han Solo'nun blaster silhı da bulunur.

Parçalarla yapılan bu oyun seti, daha da fazla oyun seçeneği için AT - AT Tauntaun Mikro Savaşçılara Karşı (75298) setiyle birleştirilebilir.

Yapması ve savaşlardan sonra tekrar yapması kolay bu dayanıklı, 101 parçalı yapım oyuncağı, 6 yaş ve üstü yaratıcı çocuklar için en iyi doğum günü, yılbaşı ya da sürpriz hediyesidir.

Mikro Savaşçı, 4 cm yüksekliği, 8 cm uzunluğu, 7 cm genişliğiyle bir çocuğun sırt çantasına atarak kolayca yanında taşıyabileceği kompakt bir boyuttadır.

Bu seti LEGO ile yeni tanışan genç bir Star Wars™ hayranına almayı mu düşünüyorsunuz? Merak etmeyin. Çocukların güvenle yapabilmesi için resimli, adım adım talimatlar bulunur.

LEGO Star Wars yapım setleri, çocukların (ve yetişkin hayranların) Star Wars destanından sahneleri canlandırması, kendi maceralarını oluşturması ve/veya koleksiyonluk yapım oyuncaklarını sergilemesi için mükemmeldir.

LEGO parçaları, tutarlı bir şekilde takılmalarını sağlamak için 1958'den beri en yüksek sektör standartlarına uygun üretilmektedir, Güç kullanmak gerekmez.

LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 101

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...