Heyecan verici bir Chain Chomp engeliyle LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Setini genişlet! Soda Ormanına gir ve zehirli bataklığa basmamak için dikkatli ol. Dikenli bacaklı Bramball'un üzerine atlayarak onu yen. Chain Chomp’u düşürmek için platforma atla. Bu tehlikeli ısıran düşman serbest kaldığında, Altın Bloğuna atlayarak ödülünü al!
Oyuncular, bu Chain Chomp Orman Karşılaşması Ek Macera Setiyle (71381) LEGO Super Mario evrenine zor bir Soda Ormanı seviyesi ekleyebilir.Trend belirleyen çocuklar için ideal olan bu hediyelik oyuncakta LEGO Mario'nun (figür dahil değildir) yenmesi için Bramball ve Chain Chomp figürleri, Chain Chomp'u düşürmek için bir atlama platformu ve oyunculara ekstra dijital altın ödülü sunan bir Altın Bloğu bulunur. (Not: İnteraktif oyunlar için 71360 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.)
Havalı uygulama Bu set için ücretsiz bir LEGO Super Mario uygulaması bulunur. Yapımına yardım eden sezgisel araçlara, yapım ve oyun fikirlerine sahiptir ve çocukların eserlerini paylaşmaları için güvenli bir platform sunar. Sınırsız olasılık Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, simgeleşmiş bir karakterle gerçek dünyada oynamanın yeni bir yolunu sunar. Arkadaşlarla yarışmak ya da tek başına oynamak için harika olan Maceraya Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi seviyelerini inşa ederek sınırsız yaratıcı eğlence yaşamasına olanak tanır.
Çocuklar, bu eğlenceli Chain Chomp Orman Karşılaşması Ek Macera Setiyle (71381) LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Setine Soda Ormanında zıplama seviyesi ekleyebilir ve arkadaşlarıyla yarışabilir.
Bu benzersiz oyuncak setinde, LEGO Mario’nun (figür dahil değildir) yenmesi için 2 simgeleşmiş Super Mario düşmanı olan Chain Chomp ve Bramball'un LEGO figürleri bulunur.
Chain Chomp'u platformu ve oyunculara ekstra dijital altın ödülü sunan bir Altın Bloğu içerir.
Bu 160 parçalı LEGO oyuncak yapım seti, 7 yaş ve üzeri çocukların interaktif oyun için gerekli olan Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) eklemeleri için eğlenceli bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.
Bu modülün temel kurulumda yüksekliği 10 cm, genişliği 21 cm, derinliği 15 cm'dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO Super Mario setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.
Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına sınırsız genişletme, yeniden yapma, kişiselleştirme ve kendi benzersiz seviyelerini yaratma olasılığı sunar.
Birbiriyle uyumlu ve tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958'den beri bu hiç değişmedi.
LEGO parçaları, en titiz güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test edilir.
Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 160

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...