Bu Tanooki Mario Kostümü ile gerçek hayattaki LEGO Super Mario maceralarını geliştir! LEGO Mario figürüne (dahil değildir) kostümü giydir ve benzersiz tepkilerini gör. Düşmanları ezmeden önce onu kendi etrafında döndürerek ekstra altın kazan. Oluşturduğun LEGO Super Mario seviyeleriyle daha da fazla eğlenmenin harika bir yolu!
LEGO Mario (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Tanooki Mario Kostümü (71385) ile LEGO Super Mario oyuncuları için yeni olasılıkların kapılarını açın. LEGO Mario bu kostümü giydiğinde, oyuncular onu kendi etrafında döndürüp düşmanları ezerek ekstra dijital altın kazanabilir. Bu set, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) sahip yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir hediye oyuncaktır. Uygulama eğlencesi Kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında resimli yapım talimatları bulunur. Uygulama, ayrıca çocukların fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir platform, yapıp oynamanın yaratıcı yolları için fikirler ve başka eğlenceli özellikler sunar. Sınırsız LEGO Mario Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, simgeleşmiş bir Nintendo® karakterini gerçek dünyaya taşır ve çocukların problem çözme yaratıcılığını geliştirir. Başlangıç Parkuru, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların arkadaşları ve aileleriyle yarışmak ya da tek başlarına engelleri aşmak sınırsız seviyeler inşa etmesine olanak tanır.
LEGO Super Mario (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Tanooki Mario Kostümü (71385) ile çocukların interaktif oyun seçeneklerini arttırın.
Parçalarla yapılan bu aksesuar, Mario ile Maceraya Başlangıç Setindeki (71360) LEGO Mario figürüne uygundur.
LEGO Mario bu kostümü giydiğinde, oyuncular onu kendi etrafında döndürüp düşmanları ezerek ekstra dijital altın kazanabilir.
Bu koleksiyonluk yapım oyuncağı, 6 yaş ve üzeri çocukların ve hayranların LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Seti ve Ek Macera Setlerini kişiselleştirmesi için havalı bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.
Maceraya Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile birlikte kullanılabilecek Penguin Mario Güçlendirme Paketi (71384) dahil başka LEGO Mario yükseltmeleri de bulunur.
Pakette çocukların kendi başlarına yapabilmesi için adım adım talimatlar bulunur.
Son derece popüler LEGO Super Mario oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir Nintendo karakterini gerçek dünyaya taşıyarak çocukların benzersiz eğlenceli engeller oluşturmak için setleri genişletmesine değiştirmesine olanak tanır.
LEGO yapım parçaları, 1958'den beri tutarlılık, uyumluluk ve her seferinde sağlam bir bağlantı için katı sektör standartlarına uygundur.
LEGO parçaları, en titiz global güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test ve analiz edilir.
Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 16

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...