Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ile yeni bir maceraya hazır ol!

Hot Wheels arabalarını fırlatıcı aracılığıyla fırlatarak çemberlerden geçmesi için onlara hız kazandırabilirsin. Arabalar ilk iki Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember spirallerinden geçtikten sonra durmadan hızla üçüncü spiralden geçmesi gerekiyor. Spiral hızlandırıcıyla hızlanıp üçüncü çemberden de geçerek arabalarınla birlikte yeni maceralara atılabilirsin. Retro temalı set, kolay saklanması ve depolanması için parçalarına ayrılır.

Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ile Hot Wheels arabalarını üç spirallik bir maceraya çıkar! Çocuklar fırlatıcıyı kullanarak arabaları iki spiralden geçirir. Arabalar bir hızlandırıcıdan geçip üçüncü spirale fırlayarak yeni yarış maceralarına atılır.

Set, kolay ve zahmetsiz saklanabilmesi için parçalarına ayrılır ve pist parçalarının depolanacağı özel yuvalara sahiptir.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini destekler, arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ve 1 adet Hot Wheels araba bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 25,4 x 22,9 x 92,7 cm

Kutu ölçüsü: 25,5 x 8 x 35,5 cm

Ağırlık: 1,250 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...