Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti, su fışkırtan yenilikçi tüneliyle renk değişimini ileriye taşıyor!

Çocuklar sete dahil olan Hot Wheels renk değiştiren arabayı girişe kadar sürüp kendilerinin çalıştırabileceği asansör ile en üst kata çıkarabilir. Arabayı dönen araba yıkama tüneline sürün, ılık suyla yıkanmasını bekleyin ve süslemelerin anında değişmesini izleyin. Arabayı rampadan aşağı sürüp araba yıkama makinesinden geçirin ve iyice temizleyin. Son olarak arabaya soğuk su dökülen istasyonda arabanın orijinal renklerine dönüşünü seyredin. Eğlenceyi dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Hot Wheels Şehri Oto Yıkama ile renk değişimi eğlencesini doya doya yaşayın! Çocuklar, sete ılık ve buz gibi soğuk suyla temas edince renk değiştiren 1 Hot Wheels renk değiştiren arabayı setteki yenilikçi araba yıkama tüneline sürebilir. Araba tüneldeyken depoyu çok sıcak suyla doldurun ve süslemelerin renk değiştirmesini izleyin. Araba yıkama makinesi ve oyuncak süpürge gibi havalı ayrıntılara sahip bu pistle arabanızı gerçekten yıkatıyormuş gibi hissedin. Renkleri orijinal haline geri döndürmek için arabayı soğuk su deposuna daldırmayı unutmayın. Çocuklar, arabanın belirli bölgelerine su sıçratarak veya yarısını suya batırarak yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilir. Pratik su tepsileri, çocuklar etrafı dağıtmadan eğlenebilsin diye suyun dökülmesini engeller ve fazla suyu toplar.

Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler. Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Hot Wheels Oto Yıkama Oyun Seti ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels renk değiştiren araba bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 25,5 x 10 x 35,5 cm

Ağırlık: 1,110 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...