Nerf Elite 2.0 dart tabancaları ile oyun stratejinizi geliştirin, kapışmalarda avantaj ve esneklik sizde olsun! Bu dart tbncaları her türlü görev ve kapışma için modifiye edilebiliyor; Nerf ustalarına taktik üstünlük sağlıyor. 
Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6, bu otomatik dart tbncasını her görev veya kapışma için özelleştirmenizi sağlayan 5 taktik aksesuar rayı, dipçik takma yeri ve namlu takma noktasına sahip. 6 dart alan dahili şarjörden arka arkaya 6 dart atabiliyor. Motora güç vermek için seri atış butonunu basılı tutun ve ardından bir kerede 1 dart atmak için tetiğe basın. Çıkarılabilir dürbün kutuya dahildir. Pakette 12 orijinal Nerf dartı bulunur. Bunların 6’sını şarjörü doldurmak için kullanabilir, 6’sını da yedek atış gücü olarak tutabilirsiniz. Atış mesafesi 27 metredir. 
Gözlük takılması önerilir. Dipçik, namlu uzatma parçası ve gözlük kutuya dahil değildir. Pille çalışır (kutuya dahil değildir). 
İçindekiler: dart tbncası, dürbün, şarjör, 12 dart ve kullanma kılavuzu.
GELİŞTİRİLMEYE HAZIR DART TABANCASI: 5 taktik aksesuar rayı, dipçik ve namlu takma noktasından yararlanarak dart tabancasını her kapışma veya görev için özel hâle getirin (dipçik ve namlu uzatma parçası kutuya dahil değildir).
12 NERF DARTI DAHİL: 12 orijinal Nerf dartı ve 6 dart alan şarjörle birlikte sunulur. Böylece şarjör için 6 dart ve tekrar doldurma için 6 dart daha elde edersiniz. Atış yapın, tekrar doldurun ve atış yapmaya devam edin!
OTOMATİK DART ATMA: Tam otomatik dart tbncasından hızla 6 dart atın! Tek seferde 1 dart atmak için seri atış butonunu basılı tutun ve tetiği çekin. Pille çalışır (kutuya dahil değildir).
ATIŞ MESAFESİ 27 METRE: 27 metre atış mesafeli bu dart tbncasıyla mesafeleri alt üst edin.
• 8 yaş ve üzeri içindir.
• 4 adet 1,5 V AAA alkalin ince kalem pille çalışır (piller kutuya dahil değildir)
• GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN:
UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tbncası üzerinde değişiklik yapmayın.
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

© 2019 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...