Minik itfaiyeciler görev başına! Play-Doh Çalışkan İtfaiye Arabası oyun setiyle çocukların hayal gücünü ateşleyin! Sete dahil; toksik madde içermeyen, su gibi görünmesi için mavinin çeşitli tonlarına sahip Play-Doh Su Hamuru ve kırmızı sarı renkli Play-Doh Ateş Hamuru ile itfaiye maceralarınıza daha çok eğlence katın. Play-Doh Ateş Hamuru ile oyuncak alevler oluşturun, ardından su püskürtme aracını Play-Doh Su Hamuru ile doldurun. İtfaiye aracının üzerindeki kolu çekin ve Play-Doh alevlerini söndürdüğünüzü hayal edin! Bu itfaiye oyun seti, oyuncak balta ve yangın musluğunun yanı sıra itfaiye aracına eklenmiş yangın söndürme temalı kalıplar da içeriyor! 3 yaş ve üzeri çocuklar için önerilen bu set, partiler ve oyun saatleri için sanat ve el becerilerini geliştiren harika bir etkinlik aracı... İtfaiyeci olmak isteyen çocuklar için de muhteşem bir doğum günü veya tatil hediyesi seçeneği...

İçindekiler: itfaiye aracı oyun seti, 1 oyuncak balta, 1 yangın musluğu ve 2 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 112 gr).

2 PLAY-DOH RENGİ İÇEREN HAREKETLİ İTFAİYE OYUNCAĞI: Yumuşak Play-Doh eğlencesiyle çocukların hayal gücünü ateşleyin. 3 yaş ve üzeri çocuklar, Çalışkan İtfaiye Arabası oyun setiyle alevlerle mücadele ettiklerini hayal edebilecek.

TOKSİK MADDE İÇERMEYEN PLAY-DOH SU VE ATEŞ HAMURLARI: 56 gramlık kutularda, su gibi görünmesi için mavinin çeşitli tonlarına sahip Play-Doh Su Hamuru ve kırmızı sarı renkli Play-Doh Ateş Hamuru var.

"SU" PÜSKÜRTME ARACI: Su püskürtme aracını Play-Doh Su Hamuru ile doldurun, ardından oyuncak itfaiye aracının üzerindeki kolu çekip şiddetli bir yangına "hortum tuttuğunuzu" hayal edin!

OYUNCAK İTFAİYECİ "KURTARMA" AKSESUARLARI: Çalışkan İtfaiye Arabası oyun setine Play-Doh kalıpları, alevleri "yarıp geçtiğinizi" hayal edeceğiniz oyuncak balta ve oyuncak yangın musluğu da dahil.

PARTİLER, OYUN SAATLERİ, DOĞUM GÜNLERİ VE TATİLLER İÇİN İDEAL: Oyun hamuru gibi el becerisi oyuncaklarını seven ve itfaiyeci olmak isteyen çocuklar için eğlenceli bir sanat ve el becerisi aktivitesi olacak!

• 3 yaş ve üzeri içindir.
• Ebeveynin Dikkatine: Buğday içerir.
• Oyun hamuru yenmemelidir.
• Sağlığa zararlı madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.
• Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.
• Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.
• Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.

© 2021 Hasbro. Tüm hakları saklıdır.

  Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

  Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
   
  ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
  9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
  Benzer Ürünler
  KARGO VE BİLGİLENDİRME
  1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
  Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
  Kampanyalı Ürünler
  Yükleniyor...