Peppa Pig karakterleri ile eğlenceli oyunlara hazırlan!

“Peppa Pig”; çok sayıda ülkede gösterilen, dünya çapında oldukça popüler bir çizgi dizinin ismi. Bir domuz ailesinin maceralarını anlatan çizgi dizide, “Peppa Pig” domuz ailesinin küçük kızının ismi. “Peppa Pig” ve ailesi insanlar gibi konuşuyor, giyiniyor, evlerde yaşıyor ve çizgi dizi bir domuz ailesinin ilişkilerini, maceralarını, diğer ülkelere seyahatlerini ve diğer hayvanlarla tanışmalarını konu alıyor. Okul öncesi çocuklara yönelik dizide, hayvanlar insanlar gibi konuşsa da, konuşmalarında hayvanların çıkarttıkları karakteristik seslere de yer veriliyor.

Her paket, bir peri masalından karakterleri tasvir eden iki figürden oluşur. 12 farklı figür koleksiyonuna sahip bu figür setinin hepsini toplayın ve benzersiz koleksiyonunuzu yaratın!

Üstelik figür oyuncağınızın alt kısmında figürünüze ait sürpriz bir damga var! Bu damgayı kullanarak defterlerinin ve kitaplarının en eğlenceli sayfalara sahip olmasını sağlayabilirsin!

Çocuklar bu karakterlerle oynayarak motor becerilerini geliştirir, kendi hikayelerini yaratarak hayal güçlerinin ve sanat anlayışlarının gelişimini destekler. İnce motor becerilerini artırır ve keyifli vakit geçirmelerini sağlar. Rol ve taklit yeteneklerini geliştirir.

Kutu ölçüsü: 14 x 4 x 14 cm

Ağırlık: 0,098 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...