Polesie Mammoet Kutuda Yarı Römorklu Damperli Kamyon - 87744
Tekerleğin icat edilmesinden bu yana onlarca çeşit araç üretilmiştir. Fakat bunların en özel olanlarının başında kamyonlar geliyor. Kocaman olmaları ve en ağır işleri yapmaları onları araçlar içerisindeki kahramanlar yapıyor. Bu kahramanlara büyüklerin olduğu kadar çocukların da ilgisi büyük. Bu ilginin farkında olan uzmanlar minik kahramanlara özel oyuncak kamyonlar tasarlamışlardır.
Her çocuğun oyuncak sepetinde mutlaka bulunması gereken oyuncak kamyonları, sizlere çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile sunuyor.
3 yaş ve üzeri için uygun olan kamyonlar çocukların hayal dünyasını güçlendirerek oyun saatlerine ortaklık yapmaktadırlar.
Hiçbir zararlı madde içermeyen ve hijyen açısından son derece güvenli olan bu oyuncak araçları, çocuklarınız için rahatlıkla tercih edilebilirsiniz.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...