DÖNÜŞÜM ZAMANI! Power Rangers, ilk Mighty Morphin Power Rangers’tan Beast Morphers’a kadar pek çok nesilden hayranı; takım çalışması, aksiyon ve macerayla tanıştırdı. Hasbro’nun Mighty Morphin’den Beast Morphers’a uzanan Ranger takımlarının coşkusunu yaşatan figür ve rol yapma oyuncaklarıyla efsane devam ediyor. (Power Rangers ürünlerinin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Beast-X King Dönüştürücü ile çocuklar; Ranger’ların Kral Zord’u çağırmasını canlandırabilecek. Elektronik Beast-X King Dönüştürücü bileğe takılıyor. Beast-X King anahtarı cihaza takıldığında ses ve ışık efektleriyle karaktere özel ifadeler aktif hale geliyor. Farklı ses ve ifadeler için Morph-X Anahtarlı Power Rangers figürlerine göz atın.

İçindekiler: Beast-X King Dönüştürücü, Morph-X Anahtarı ve kullanma kılavuzu.

• POWER RANGERS BEAST-X KING DÖNÜŞTÜRÜCÜ: Power Rangers Beast Morphers Elektronik Beast-X King Dönüştürücü, ışık efektlerinin yanı sıra 20’den fazla ses ve cümle içeriyor!
• AKSİYONA DALIN: Power Rangers Beast Morphers TV dizisinden esinlenen bu oyuncakla çocuklar, Ranger’ların Kral Zord’u çağırmasını canlandırabilecek.
• HAREKETLE ETKİNLEŞEN EĞLENCE: Çocuklar, Elektronik Beast-X King Dönüştürücü'yü bileklerine takarak hareketle ses efektlerini aktive edebilecek.
• MORPH-X ANAHTARI KUTUYA DAHİL: Beast-X Modunu etkinleştirmek ve diğer Beast-X King seslerine ulaşmak için Beast-X King Morph-X Anahtarı'nı kullanın. Farklı ses ve ifadeleri açmak için Morph-X Anahtarlı diğer Power Rangers figürlerine de göz atın. (Figürlerin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
• DİĞER POWER RANGERS OYUNCAKLARINI DA ÖNERİYORUZ: Power Rangers Beast Morphers figür ve rol yapma ürünlerinin de dahil olduğu diğer Power Rangers ürünlerine de göz atın. (Ek ürünlerin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

• 5 yaş ve üzeri içindir.
• 2 adet 1,5 V AAA alkalin ince kalem pille çalışır. Demo piller kutuya dahildir. Kullanma kılavuzunu inceleyin.

• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.


© 2020 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır. © 2020 SCG Power Rangers LLC.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...