DÖNÜŞÜM ZAMANI! Power Rangers Micro Morphers, Power Rangers’ın efsanevi aksiyonunu mini ölçeğe taşıyor! Sürpriz Paket'te; Mighty Morphin Power Rangers ve Beast Morphers gibi Power Rangers televizyon dizisinin sezonlarından esinlenen 2,5 cm boyunda 2 figür yer alıyor! Power Rangers dizisinde yer alan kahramanları ve kötüleri içeren bu seriyle çocuklar, Ranger’larla düşmanları arasında geçen destansı kapışmaları yeniden canlandırabilecek. 
• İçindekiler: 2 figür.
• POWER RANGERS SÜRPRİZİ: Power Rangers kahramanlarının ve kötülerinin 2,5 cm boyundaki figürlerini görmek için kutuyu açın! Power Rangers televizyon dizilerinden esinlenen dövüş sanatları aksiyonunu canlandırın.
• PEK ÇOK POWER RANGERS SEZONU: Power Rangers Micro Morphers Sürpriz Paket serisi, Mighty Morphin Power Rangers’dan Beast Morphers’a kadarki sezonlarla Power Rangers mirasını temsil ediyor. Üstelik mini boyutta!
• KAHRAMANLAR VE KÖTÜLER SONUNDA BİR ARADA, SÜRPRİZ PAKETTE: Her Power Rangers Micro Morphers Sürpriz Paket'te 2 figür var. Bu figürlerle çocuklar, Power Rangers kahramanları ve kötüleri arasındaki mücadeleyi tekrar tekrar canlandırabilecek! (Her bir paket ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
• DİĞER POWER RANGERS OYUNCAKLARINA DA GÖZ ATIN: Hasbro’nun Mighty Morphin’den Beast Morphers’a uzanan Ranger takımlarının coşkusunu yaşatan figür ve role-play oyuncaklarıyla efsane devam ediyor. (Power Rangers ürünlerinin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
• 4 yaş ve üzeri içindir. 
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

© 2018 SCG Power Rangers LLC ve Hasbro. Hasbro ve ilgili tüm terimler, Hasbro’nun ticari markalarıdır.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...