İleride ağır nakliye - 51 cm'lik büyük rüzgâr türbininin doğru yere getirilmesi gerekiyor. Burada genç sürücüler becerilerini test edebilir ve nasıl yapıldığını gösterebilir.
2'si 1 arada oyun seti - rüzgâr türbini kurulur kurulmaz ayrı olarak da kullanılabilir. Kurmalı motor, rotor kanatlarının sihirli bir şekilde kendi kendilerine hareket etmeleri için dönmesine izin verir.
Işık ve ses ile - 41 cm uzunluğundaki ağır nakliye ile oynamayı daha gerçekçi ve heyecan verici hale getirmek için oyuncak kamyon çeşitli ışık ve ses efektleri sunar (2x AAA pil dâhildir).
Dickie Toys Ağır Yük Kamyonu ile yeşil enerji sağlayın Büyük kamyon, alçak yükleyicisinde nefes kesici ve olağanüstü bir yüke sahiptir.
İlk bakışta roket gibi görünen şey, tipik renklerde 51 cm yüksekliğinde bir rüzgâr türbini olarak kurulduğunda kendini gösteriyor.
Oyun seti, 36 aylıktan itibaren tüm erkek ve kız çocukları için çeşitli oyun eğlenceleri vaat ediyor. XXL ekibiyle XXL eğlencesi 40 cm'lik kamyon, orijinal bir Volvo kamyonunu (Volvo FH16) temel alır ve orijinal bir Volvo lisansına sahiptir.
Sürücü kabininin içi çok ayrıntılı bir şekilde tasarlanmıştır ve şeffaf ön camdan hayranlık uyandırabilir.
Serbest dönüş işlevi sayesinde uzun takım, küçük çocukların elleriyle bile kolayca hareket ettirilebilir ve manevra yapılabilir.
Birçok hareketli parça etkileşimli eğlence sağlar. Rüzgâr türbini oynamak için kurulduğunda, devasa boyutu nedeniyle büyüleyicidir.
Entegre kurmalı motor sayesinde rotorlar kolayca sarılabilir ve daha sonra sihir gibi kendi kendine dönebilir.
Işık ve ses efektleri ile Taşıyıcı ayrıca mümkün olan en gerçekçi eğlence için çok yönlü ses ve ışık efektlerine sahiptir.
Bunlar, kamyondaki büyük düğmeye basılarak çalıştırılabilir. Uyumlu piller (2x AAA) teslimat kapsamına dâhildir.
3 yaş ve üzeri için uygundur.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...