Dickie Toys'dan Rescue Hybrid Sky Patroller ile gökyüzüne çıkın!
Evde, bahçede veya oyun alanında Sky Patroller'ın küçük çocuğunuzu eğlendireceği garanti. Helikopter, özelliklerle dolu oyuncakların hayranları için mükemmel bir hediyedir ve çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirmek için tasarlanmıştır.

Ayrıca daha gerçekçi bir deneyim için ışık ve ses efektlerine sahiptir. Ek olarak, helikopterde zorlu kurtarma görevlerinde ambulansı (sete dahildir) saklayıp taşıyabilen bir kabin ve bir kurtarma sepeti vardır.
Sette ayrıca kurtarma görevleri sırasında su püskürtmek için helikoptere takılabilen yeniden doldurulabilir su kapları bulunur.
Tıpkı gerçek kurtarma görevlerinde olduğu gibi, Kurtarma Melezleri birlikte çalıştıklarında daha etkilidir. Bu nedenle helikopter, Rescue Hybrid serisindeki diğer araçlarla birleştirilebilir, böylece aksiyon dolu kurtarma görevleri için iyi bir donanıma sahip olursunuz! 
Set ayrıca gerekli tüm pillerle birlikte gelir.

Öne çıkan diğer bir özellik ise yerleşik ekip sesi işlevidir - bu etkinleştirildiğinde, araçlar birbirini tanır ve Rescue Hybrid ekip sesini çalar.

 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...