Dickie Oyuncakları – Polis Robotu polis aracı (35 cm) – Transformatör işlevine ve diğer özelliklere sahip fütüristik polis aracı (büyük), 3 yaş ve üzeri çocuklar için ışık ve ses efektli oyuncak
Dickie Oyuncak Polis Botu – zorlu görevler için iyi donanımlı!
Bir çocuğun hayal gücünün sınırı yoktur - bu nedenle oyuncakların yaratıcı ve yenilikçi olması gerekir. Dickie Toys'un bu fütüristik dönüştürülebilir Polis Botu tam da bunu yapıyor ve özelliklerle dolu oyuncakların hayranları için mükemmel bir hediye.

Polis Botu aslında tekerlekli bir hapishanedir - sete dahil olan küçük araçları güvenli bir şekilde saklamak için arka taraftan açılabilir. Ayrıca aksiyon dolu yaratıcı oyun için ışık ve ses efektleri ve dönen tekerlekler içerir.
Araç bir anda dönüşür - yukarı çekerken veya aşağı doğru iterken sadece dönüştürücü düğmesine basın. Çatıya monte edilen drone, ister evde, ister bahçede veya oyun alanında olsun, ayrılarak heyecan verici görevlere gönderilebilir.
Tıpkı gerçek kurtarma görevlerinde olduğu gibi, Kurtarma Melezleri birlikte çalıştıklarında daha etkilidir. Bu nedenle helikopter, Rescue Hybrid serisindeki diğer araçlarla birleştirilebilir, böylece aksiyon dolu kurtarma görevleri için iyi bir donanıma sahip olursunuz!
Öne çıkan diğer bir özellik ise yerleşik ekip sesi işlevidir - bu etkinleştirildiğinde, araçlar birbirini tanır ve Rescue Hybrid ekip sesini çalar.

 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...