BÜYÜK Bobby-Car Classic, dönüm noktası olan bir doğum gününü kutluyor! 1972'de ikonik kırmızı slaytlı araba ilk kez Oyuncak Fuarı'nda tanıtıldı ve başarılı yıllar sonra 2022'de 50. yıl dönümünü kırdı. Bu özel günde, sadece doğum günü pastasının üzerindeki mumlar değil. parlıyor çünkü yeni BÜYÜK Bobby-Car Lumi kendisi için parlıyor. Slogana sadık kalarak: gündüzleri kaydıraklı araba, geceleri koruyucu ışık.
BIG Bobby Car gövdesindeki ışık alt taraftan etkinleştirilir ve dört farklı moda geçirilebilir: Işık Açık (sürekli yanma), Yanıp Sönme (sürekli yanıp sönme), Otomatik Kapanma (ışık yanar ve 10 dakika sonra otomatik olarak kapanır) ve Işık kapalı.
Ancak yeni Lumi modelini bu kadar özel kılan sadece ışık fonksiyonu değil; 70'lerin popüler tasarımı aynı zamanda diğer yol kullanıcılarının da dikkatini çekiyor. Aynı zamanda bu modelde küçük sürücülerin ihtiyaçları da geride bırakılmıyor: popüler BIG Bobby-Car Classic'in şekli elbette değişmeden kalıyor ve popüler çocuk arabasının gövdesi ve direksiyonu mükemmel bir şekilde ergonomik olarak tasarlandı. çocuklar ve daha büyük çocuklar için de diz kalıbı bulunmaktadır.
Gece yolculuklarının bölge sakinlerini rahatsız etmemesini sağlamak için BIG-Bobby-Car Lumi, standart olarak ebeveynlerin sevdiği fısıltı tekerlekleriyle birlikte geliyor.
Montajlı boyutlar (U x G x Y): 58 x 30 x 38 cm
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...