PAW Patrol True Metal Total City Kurtarma Seti ile Mayor Humdinger'den Macera Şehri'ni kurtarın. Bu aksiyon dolu parça seti, PAW Patrol'dan üç kurtarma planı içeriyor: Film, dönen bir araç fırlatıcı ve başka yerde bulamayacağınız 1:55 özel bir Marshall döküm aracı. Özel aracınızı fırlatıcıya yükleyin, sonra Marshall'ı okul eğitimi - Marshall terk edilmiş eğitim okulunun duvarını öne doğru koşuyor. Bundan sonra, Marshall'ın belediyesindeki havai fişekleri söndürülerek yarış pistinin kullanım amacını gerçekleştirmek için fırlatıcıyı döndürün. Son olarak, Başkan Humdinger'ı yakalayın. Marshall'ı Ultimate City Tower'dan fırlatıp Humdinger Heights'a çarparak.Açılır belediye başkanının iç çamaşırını çığırından çıkar.
DÖNEN ARAÇ FIRLATICI: Bu PAW Patrol oyuncağı, filmden alan herhangi bir ulaşım için dönmek için bir başlangıcıcıya sahiptir. 
Marshall'ı sistema doğru fırlatın veya döndürün ve onu Belediye'na doğru fırlatın!
3 FİLM KURTARMA: Adventure City'i Kurtar! İtaat binasının duvarını kırın, Belediyenda havai fişekleri söndürün ve Belediye Başkanı Humdinger'i yakalayın - kule iç bölümden belediye binasının çamaşırlarıyla ortaya çıkıyor
ÖZEL MARSHALL OYUNCAKABA: Bu heyecan verici verici PAW Patrol oyun seti, 1:55 özel bir özel bir True Metal döküm Marshall içerir - PAW Patrol araç koleksiyonunuz için gerekli olmazdır!
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...