Heyecan verici mantık bulmacası sizlerle!

Rubik's Race, hızınızı ve el becerinizi göstermeniz gereken, iki oyuncu için heyecan verici bir oyundur. Bir desen elde etmek için kabı zarlarla sallayın, tabandaki taşları çizilen desene göre hareket ettirin ve kazanın!

Basit mi görünüyor? Bunun hiç de kolay olmadığını kendiniz görün ve hızınızı ve hızlı düşünme yeteneğinizi test edin! Arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun!

İki kişi için hızlı bir oyun! Oyun sadece zihni değil aynı zamanda parmakları da içeriyor! Tabandaki oyun taşlarını kurallara göre düzenleyerek başlayın. Her şey hazır olduğunda çalkalayıcıyı alın ve karıştırıp küpleri yerlerine yerleştirmek için sallayın. Yeniden oluşturulacak desen hazır olduğunda yarışa başlayın!

Taşlarınızı, tabanın ortasındaki dokuz parça çalkalayıcı deseniyle tam olarak eşleşecek şekilde hareket ettirin. Deseni kopyalayan ilk oyuncu çerçeveyi kapatır ve düelloyu kazanır. Kılavuz ayrıca oynamanın birkaç ek, alternatif yolunu da içerir. Rakibinizle yüz yüze durun ve dokuz kareli düzenlemeyi olabildiğince çabuk kopyalamaya çalışın!

Çocukların ince motor becerilerini geliştirir ve görsel hafızalarını artırır. Çoklu kişilerle oynanan oyunlar çocukların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu ölçüsü: 27 x 5 x 27 cm

Ağırlık: 0,449 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...