"Kahraman olma zamanı!"
Okul öncesi çocuklar, Pijamaskeliler Kedi Çocuk Figür ve Özel Araç ile maceraya daldıklarını hayal edebilecek.
Çok sevilen Pijamaskeliler çizgi dizisinden ilham alan Kedi-Araba oyuncağında dönen Süper Kedi Sarmalı var.
Çocuklar, rüzgarlığa basarak Süper Kedi Sarmalını aktive edebilecek ve bu aksiyona hazır setle diziden en sevdikleri sahneleri canlandırabilecek. Sete; aracın sürücü kısmına oturabilen, 7,5 cm boyunda Kedi Çocuk figürü de dahil.
Ayrıca Kedi Çocuk figürü, Hasbro Hero ID teknolojisiyle 7,5 cm’lik Pijamaskeliler figürlerini tanıyan ve figürlere ses, ışık ya da her ikisiyle birlikte tepki veren Pijamaskeliler oyun setleriyle (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) de uyumlu.
MACERAYA DALIN: Pijamaskeliler Kedi Çocuk Figür ve Özel Araç harekete geçmeye hazır! Okul öncesi çocuklar, çizgi diziden esinlenen bu Kedi Çocuk aracıyla oynamaya bayılacak.
SÜPER KEDİ SARMALI: Bir düğmeye basmanızla Kedi-Araba oyuncağında miniklerin rüzgarlığa basarak aktive edebilecekleri dönen Süper Kedi Sarmalı var. Pil gerekmez.
KEDİ ÇOCUK AKSİYON FİGÜRÜ DAHİL: Poz verilebilen Kedi Çocuk figürü, üstü açık aracın sürücü koltuğuna oturabiliyor; böylece çocuklar Pijamaskeliler çizgi dizisinden en sevdikleri sahneleri tekrar tekrar canlandırabiliyor.
HERO ID TEKNOLOJİSİYLE UYUMLU: Figür, Hasbro Hero ID teknolojisiyle 7,5 cm’lik Pijamaskeliler figürlerini tanıyan ve onlara tepki veren Pijamaskeliler oyun setleriyle (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) uyumlu.
PİJAMASKELİLER HAYRANLARI İÇİN HARİKA BİR HEDİYE: Figür ve Özel Araç seti; Kedi Çocuk, Kertenkele ve Baykuş Kız’ın süper kahraman maceralarını seven 3 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye.
Figür Boyut: 7,5 cm.
Yaş Grubu: 3+
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...