Nerf Super Soaker Hydro Frenzy su tabancası, çılgın 3'ü 1 arada ıslatma eğlenceleri için suyun tüplerden çıkış şeklini değiştiren 2 tüpe ve ayarlanabilir bir başlığa sahiptir!

Su tabancasından 2 paralel su fırlatın, 2 geniş su fırlatmak için başlığı yarıya kadar geri çekin veya tüplerin çılgınca dört bir tarafa dönerek her yeri ıslatması için başlığı tamamen geri çekin.

Tüpler dönüp uçarken karşısına çıkan herkes ıslanabilir!

Kolay Kullanım: Su tankını doldurun ve ıslatmaya başlamak için pompa kolunu kullanın.

Su Tankı Kapasitesi: 709 mililitre.

Nerf Super Soaker markası 1989 yılından beri eğlencenin adresi olarak biliniyor ve sulu oyunlarda herkesi kendine çekmeye devam ediyor!

Nerf Super Soaker su tabancaları ile su sağanağında eğlenceyi yaşamak için dışarı çıkın!

3'Ü 1 ARADA ÇILGIN ISLATMA EĞLENCESİ: Nerf Super Soaker Hydro Frenzy su tabancası, çılgın 3'ü 1 arada ıslatma eğlenceleri için suyun tüplerden çıkış şeklini değiştiren 2 tüpe ve ayarlanabilir bir başlığa sahip.

ISLATMANIN 3 YOLU: 2 paralel su püskürtün, 2 geniş püskürtme için başlığı yarıya kadar geri çekin veya suyu her yöne fışkırtan 2 kıvrımlı su püskürtme için başlığı tamamen geri çekin.

AYARLANABİLİR BAŞLIK: Su tabancasının önündeki başlık kolayca geri ve ileri kayarak su tabancasından püskürttüğünüz suyun şeklini değiştirmenizi sağlar.

DOLDURUN, POMPALAYIN VE PÜSKÜRTÜN: Tankı doldurmak için başlığı açın ve herkesi sırılsıklam yapmak için pompa kolunu kullanın. Su tankı kapasitesi: 709 mL.

İçindekiler: 1 su tabancası.

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...