Jurassic World ile daha fazla heyecan ve maceraya hazır olun!

Jurassic World'den ilham alan: Camp Cretaceous, yepyeni melez dinozor Scorpios Rex, son derece hızlı, tehlikeli ve öngörülemezdir ve zehirli tüyleriyle terörü serbest bırakır! Çocuklar, dinamik bir pençe kesme özelliği, bir lokma ve kükreme ve ayrıca güçlü bir kuyruk kırbaç saldırısına sahip bu daha büyük boyutlu Slash 'N Battle Scorpios Rex aksiyon figürü ile serideki tüm aksiyonu yeniden yaşayabilir!

Pençe kesme hareketini başlatmak için, tam bir kol uzanan eğik çizgi ve kapma saldırısı için düğmeye basın! Büyük bir parça ve kükremeyi etkinleştirmek için diğer düğmeye basın. Sürpriz bir kuyruk kırbaç saldırısı için yaylı hareketi etkinleştirmek için Scorpios Rex'in kuyruğunu geri çekin! Slash'N Battle Scorpios Rex, diğer dinozorları ve kampçıları avlıyor, bu yüzden DİKKAT EDİN! Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Slash'N Battle Scorpios Rex aksiyon figürü, Jurassic World: Camp Cretaceous adlı animasyon serisine dayanıyor ve korkunç zehirli tüylere sahip hızlı, tehlikeli ve öngörülemeyen dinozordan ilham alıyor!

Bu daha büyük ölçekli dinozor aksiyon figürü, dinamik bir pençe kesme özelliği, bir lokma ve kükreme ile güçlü bir kuyruk kırbaç saldırısına sahiptir!

Tam bir kol uzanan eğik çizgi ve kapma saldırısı başlatmak için ilk düğmeye basın.

İkinci bir düğmeye basarak büyük bir parçayı ve kükremeyi etkinleştirin. Sürpriz bir kuyruk kırbaç saldırısı için yaylı hareketi etkinleştirmek için kuyruğu geri çekin!

4 yaş ve üstü için, özellikle Jurassic World hayranları, dinozorları ve canlı aksiyon oyunlarını sevenler için mükemmel bir hediye!

Ürün ölçüsü: 18,9 x 19,9 x  9,9 cm

Kutu ölçüsü: 19 x 21,5 x 10,1 cm

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...