Hot Wheels® Track Builder Unlimited Spiral Dönüşlü Pist™ Oyun Seti, baş döndüren heyecanlarla doludur. Çocukların bu zorlu zaferi kazanması için arabalarını fırlatıp üçlü spiral çemberde son sürat yol alması ve yolun sonunda kendilerini bekleyen hedefi vurması gerekiyor. Arabaları spiralin ortasından fırlatıp hedefi doğrudan vurmak için kurulumu değiştirin. Her iki şekilde hedefi vurmada ustalaşarak spiral dönüş yarışlarını her zaman şampiyonlukla tamamlayın. Fırlatıcı, hedef ve yan pist parçaları, tabandaki özel bölümlerde kolayca ve rahatlıkla saklanabilir. 1 adet Hot Wheels® araç dahildir. Diğer setlere bağlanabilir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hot Wheels® Track Builder Unlimited Spiral Dönüşlü Pist™ Oyun Seti ile arabaları çemberlerden geçirip atlatın. Çocuklar, iki farklı kurumla Hot Wheels® araçlarını son sürat çemberlerden geçirip atlayış yapabilir ve hedefi vurabilir.

Dilerseniz arabanızın spiral çemberde hızla yol almasını sağlayıp hedefe doğru fırlatın, dilerseniz kurulumu değiştirip arabanızı doğrudan hedefe fırlatın. Her yarışın galibi olmak için farklı fırlatma güçleri uygulayarak denemeler yapın.

Kolayca ve rahatlıkla saklamak için fırlatıcıyı, hedefi ve yan pist parçalarını, oyun setinde özel olarak ayrılmış bölümlere yerleştirin.

Çocukların, hayallerini süsleyen pist sistemini kurana kadar inşa etmeyi sürdürebilmesi için tüm pist parçaları diğer Hot Wheels® pist setleriyle uyumludur. (Diğer pist setleri ayrı olarak satılır.)

6 yaş ve üzeri çocukları mutlu edecek mükemmel bir hediye olan bu set, bir an önce aksiyon denemelerine başlamaları için 1 adet Hot Wheels® araç da içerir.

Kutu İçeriği:

1 adet Hot Wheels® Track Builder Unlimited Spiral Dönüşlü Pist ™ Oyun Seti ile 1 adet Hot Wheels® araç içerir.

Kutu Ölçüleri: 44,5 x 33 x 11 cm

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...