Rhino Taşıyıcı Kamyon, tıpkı büyük bir gergedan gibi, her macera sahnesine farklı bir hava, heyecan ve güç katar.
Gergedanı andıran bu taşıyıcı kamyon; havalı tasarımı, dönen dev tekerlekleri ve ön kısmındaki parlak sarı boynuzuyla bir sürü Monster Trucks aracının veya Hot Wheels® arabanın nakliyesi için yola çıkmaya hazır.
12 adet 1:64 ölçekli Monster Trucks veya 32 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels® aracı taşıyabilir.
Üstelik arkasında yer alan ve aşağı doğru açılan rampası, oyuncak arabaları dilediğiniz aksiyon macerası için fırlatmaya uygun.
Monster Trucks ve Hot Wheels® araç koleksiyonunu hem bir arada tutmak hem de eğlenmek isteyen 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Rhino Taşıyıcı Kamyon; Hot Wheels®, Monster Trucks veya araba koleksiyonunu, gergedanı andıran bir kamyonla ve vahşi doğa ortamıyla renklendirilebilen maceralar eşliğinde taşıma eğlencesi sunuyor.
12 adet 1:64 ölçekli Monster Trucks veya 32 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels® aracı yüklenebilen bu iki katlı taşıyıcının, dönen dev tekerlekleri ve ön kısmında parlak sarı boynuzu bulunuyor.
Çocuklar, kamyonun alt kısmındaki kolu kaydırarak birinci kattaki arabaları aksiyon maceralarına yolladıktan sonra üst katı aşağı indirip buradaki araçları fırlatabilir.
Hot Wheels® Monster Trucks araçlarına özgü şık tasarıma sahip bu havalı taşıyıcı kamyon, oyun oynama ve koleksiyon saklama imkanını bir arada sunuyor.
3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Yaş Grubu: +3.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...