Barbie® "elektrikli araç" arabadan üstü açılır arabaya kolayca dönüşür - çocuklar açık yolda tavanı açmak için sadece üstünü açarlar!

Yolculuğun devam etmesi için birlikte verilen "şarj istasyonuna" takın.

Araba tek başına hareket etmez. Bebekler dahil değildir. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir. ​

Barbie® "elektrikli araç" ile güzel günler gelsin! Tekerlekler sadece sürüş oyunu için gerçekten yuvarlanmakla kalmaz, aynı zamanda açılır tavan ve mor kaplama ile olabileceği kadar sevimlidir.

Çocuklar, iki oyuncak bebek oturabilen bu araba ile güzel melodiler eşliğinde deniz yolculuğundan destansı bir yolculuğa çıkmaya kadar Barbie®'yi pek çok eğlenceli maceraya çıkarabilir!

Bebekler dahil değildir. Kemerlerinizi bağlayın ve uzaklaşın! Üst kısım, aracı güzel günler için mükemmel, üstü açılır şık bir arabaya dönüştürmek için açılır. ​Çocuklar, arabayı "şarj istasyonuna" "fişe taktıklarında" sürdürülebilir temaları keşfedebilirler.​​​

Çocuklar, Barbie® ile her şey olabilir ve Barbie® araçlarıyla her yere gidebilir!

Harika hediye fikirleri için tüm oyuncak bebek ve oyun setlerini keşfedin. Her biri ayrı satılır ve mevcudiyet durumuna bağlıdır.

1 araç ve fişli 'şarj istasyonu' dahildir. Bebekler dahil değildir.

Kutu Ölçüsü : 31 x 18,5 x 19 cm 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...