Enchantimals bebekler ve oyun setleri, hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Bu bebekler; stetoskobuyla Doktor Carlin Cat bebek, onun en iyi hayvan dostu Hurdle ve bir tane daha oyunbaz kedinin olduğu Enchantimals Klinik Oyun Seti'ne hayvan dostlarını getirmeyi çok seviyor.

Muayene masası, çocukların ekipmanla doldurabileceği bir tıbbi çanta, bir sepet, göz muayene tablosu ve çok daha fazlası muayenehane aksesuarları arasında yer alır. Enchantimals Klinik Oyun Seti hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Doktor Carlin Cat bebek Enchantimals Klinik Oyun Set'nde herkesi iyileştirebilir!

Hurdle ve kedi figürlerinin detaylı bir muayene için muayene masasına çıkmasına yardım edin. Büyüleyici tıbbi çantada şırınga ve şişe gibi pek çok doktor aleti bulunur. Sevimli hayvanlar sıralarını beklerken sepette yatabilir. Doktor Carlin Cat bebeğin çıkarabilen bir stetoskobu, eteği ve ayakkabıları vardır. Hurdle figürünün de stetoskobu vardır!

Bebeğin ve sevimli hayvan dostunun birbirlerinin en iyi arkadaşları olduklarını gösteren pek çok sevimli detay bulunur. Bu küçük bebek ve aksesuarlarından oluşan oyun seti 4 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir hediyedir.

Kutu ölçüsü: 16,5 x 11,5 x 4,5 cm
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...