Bilim insanları Morphing Grid’in gücünü Morph-X’e dönüştürdüğünde, Power Rangers Beast Morphers’ın Grid Battleforce takımı oluştu ve Morph-X’i, onu çalmaya çalışan kötülerden korumaya başladı.
Power Rangers Beast Morphers Sarı Ranger ve Morphin Jax Beastbot figürleriyle çocuklar, Sarı Ranger’ın uçan Beastbot arkadaşıyla bir takım olduğunu canlandırabilecek.
Ayrıca figürle birlikte verilen Morph-X anahtarını kullanarak Elektronik Beast-X Morpher'daki ses efektlerinin ve ifadelerin kilidini açabilecekler. (Figürler ve Elektronik Beast-X Morpher ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
İçindekiler: 2 figür, Morph-X anahtarı ve kullanma kılavuzu.
POWER RANGERS BEAST MORPHERS SARI RANGER VE MORPHIN JAX BEASTBOT FİGÜRLERİ: Power Rangers televizyon dizisinden ilham alan Sarı Ranger ve Beastbot arkadaşı 15 cm boyunda.
DÖNÜŞÜM ZAMANI: Robot modundaki Morphin Jax Beastbot figürünü dönüştürün ve Sarı Ranger figüre pervaneli jetpack olarak takın. 
MORPH-X ANAHTARI KUTUYA DAHİL: Çocuklar, kutuya dahil Beast-X Sarı Ranger Morph-X anahtarını Elektronik Beast-X Morpher'a (Ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.) yerleştirerek kahramanın güçlerini harekete geçirdiklerini hayal edebilecek.
HAYDİ ŞİMDİ POWER RANGERS: Çocuklar ve dizinin hayranları, bu Beast-X Sarı Ranger ve Morphin Jax Beastbot figürleriyle Power Rangers Beast Morphers dizisinde sergilenen dövüş sanatları aksiyonunu canlandırabilecek.
DİĞER POWER RANGERS OYUNCAKLARINA DA GÖZ ATIN: Hasbro’nun Mighty Morphin’den Beast Morphers’a uzanan Ranger takımlarının coşkusunu yaşatan figür ve role-play oyuncaklarıyla efsane devam ediyor. (Power Rangers ürünlerinin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
• 4 yaş ve üzeri içindir. 
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

© 2020 Hasbro. All Rights Reserved.  © 2020 SCG Power Rangers LLC.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...