Çocuklarınız İçin Aksiyon Dolu Eğlence! Aksiyon Sürücüleri serisinin her bir seti, çocuklara içlerinde gizli olan kahramanı ortaya çıkaran gerçekçi maceralar sunmaktadır. Çocuklar oyun oynarken birden fazla oyun alanı aracılığıyla oyununu kontrol eder ve setin etrafına dahil olan Matchbox ölçeği 1:64'ü iterek ışıkları, sesleri ve diğer özellikleri etkinleştirme fırsatı bulur. Bu ile çocuklarınıza aksiyon dolu oyunlar sunabilirsiniz. Her set, çocukların hayal gücüne bir doz gerçekçilik katan gerçekçi ayrıntılara sahiptir. Aksiyon Sürücüleri İtfaiye Kurtarma Ekibi Oyun Seti HHH3 İçerik ve Teknik Özellikleri Bu oyun setin Hot Wheels City'nin yanı sıra birbirine bağlanmasına izin verir. (Ekstra setler ayrıca satılır.)
Renkler ve çizimler göründüklerinden farklı olabilir.
Matchbox Aksiyon Sürücüleri aratıcı oyun modlarıyla kendi maceralarını yönlendirirken çocukları sürücü koltuğuna oturtur.
Her set, çocuklara ve koleksiyonerlere yönelik 1:64 ölçekli 1 hot wheels araç içerir.
Matchbox macerasına yeni başlayan 3 yaş ve üzeri çocuklar veya son kazanımlarını arayan koleksiyoncular için ideal hediyeler.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...