Dev Kobra Hot Wheels® Şehri'ne saldırıp arabaları güçlü çenesiyle hapsedince, çocukların hayal gücü harekete geçmeye başlar. Çocuklara özel tasarlanmış yılan temalı bu eğlenceli set, onlara kahramanlık aksiyonu ve beceriye dayalı, yaratıcı bir oyun keyfi sunuyor. Dev Kobra'nın çenesine bir araba sıkıştığında, Kobra'yı alt etmek ve hapsolmuş arabayı kurtarmak için başka bir araba fırlatmak gerekir. Arabayı kurtarmak için doğru nişan almalı ve ikinci arabayla Kobra'yı yüzünden vurmalı VEYA hapsolmuş aramayı kurtarmak üzere Kobra'nın arkasına inip kuyruğundan aşağı yuvarlanmalı VE aynı anda Kobra'yı tamamen alt etmeli. Çocuğunuz Kobranın başını ayarlayarak fırlatma becerisini geliştirebilir ve zorluk seviyesini arttırıp limitlerini zorlayabilir.  Arabalar, Kobra sarmalının tam ortasındaki çan kulesine de hapsolabilir. Kobra'nın çenesine veya çan kulesine hapsolmuş arabalar, tren temalı fırlatıcı kullanılarak kurtarılabilir. Diğer Şehir oyun setleri ile bağlanarak, kendi Hot Wheels™ Şehri'ni oluşturmak mümkün. Şehir oyun setleri turuncu pist parçaları ve diğer setlerle de uyumludur. Bir adet Hot Wheels® aracı dahildir.
Arabaları çenesine hapseden devasa Kobra'ya sahip Hot Wheels® City seti.
Çocukların hayal gücünü ve hikaye anlatım kabiliyetlerini Hot Wheels® Şehri'ni kurtarmaya yönelik bu mücadeleyle canlandırın.
Çocuğunuz, arkadaşının arabasını kurtarıp Kobra'yı yeneceği o kahramanca anı yakalamak için Kobra'nın başının üstünden geçtikten sonra kuyruğuna vurarak onu alt eder.
Sıfırlaması çok kolay. Sadece Kobra'yı kilitlemek için bayrak çekilir ve oyuna tekrar başlanır.
Çocuğunuz, diğer Şehir oyun setleriyle bağlayarak kendi Hot Wheels™ Şehri'ni oluşturabilir. Şehir oyun setleri turuncu pist ve diğer setlerle de uyumludur.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...