Hot Wheels Monster Trucks Akrobasi Tekerleği, kolay taşınabilirlik için bir tutacakla katlanır ve açılır, çarpma, parçalama ve saklama için üst düzey bir akrobasi arenasını ortaya çıkarır. Birleştirilmiş set, harika özelliklere sahip bir şekilde 89 cm uzunluğundadır. İkonik büyük boy Monster Truck lastiği, Tiger Shark canavar kamyonunu ve Hot Wheels 1:64 ölçekli bir aracı içerir. Set açıldığında, rampadan ve bir "ateş çemberi" içinden çıkmak için iki araba veya bir Monster Truck için fırlatıcı ortaya çıkarır. Daha sonra araç, onu kazananın çemberine çevirecek ve performanslarını değerlendirecek ve çocuklara becerileri hakkında anında geri bildirim sağlayacak bir platforma inmelidir!
Hot Wheels Akrobası Tekerleği açık veya kapalı her haliyle etkileyici! Büyük boy Monster Truck lastiği, kapatıldığında taşınabilirlik için bir tutamak içerir ve 89 cm uzunluğundaki akrobasi platformu çocukların oynamaktan heyecan duyacaklarını ortaya çıkarmak için açılır.
Başlangıçtaki fırlatıcı, epik çarpışma eylemi için iki Hot Wheels 1:64 ölçekli arabaya veya bir Monster Truck Launch'a birbiri ardına uyar.
Araçlar fırlatıldıktan sonra bir rampadan yukarı uçar ve setin ortasındaki bir "ateş çemberi" içinden geçer Çocuklar, kazananın dairesinde bir ters çevirip inerek dublörü puanlayabilir.
Skor panosu, çocuğun kendilerini kolayca yorumlayacağı üç farklı emojiye sahip performansı gösterir!
Set ayrıca, çocukların daha fazla oyun oynama şekli için istifleyebilecekleri 2 adet ezilmiş plastik araba içerir

Yaş Grubu: 5 Yaş ve Üzeri
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...